TAOASIS Håndsåpe Rose, 250 ml

Særlig hudvennlig - med den delikate duften av ekte blomster

kr 89 kr 99 -10%

(kr 356 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 250 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 81 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Renser skånsomt
  • I en tidløs vakker dispenser

Kjøpes ofte sammen med La Saponaria Fuktighetsgivende kroppskrem med økologisk arganolje & vitamin C, 200 ml

TAOASIS Håndsåpe Rose, 250 ml kr 89 (kr 356 / l)
La Saponaria Fuktighetsgivende kroppskrem med økologisk arganolje & vitamin C, 200 ml kr 118 (kr 590 / l)
Totalpris: kr 207
Beskrivelse

Naturinnhold, hudvennlig og duftende, renser denne milde såpen hendene. Den gir en ren hudfølelse og omslutter sansene med en delikat duft av ekte blomster.

Varenr.: XDK-TAO-1123380
Innhold: 250 ml
EAN: 4025121123380
Merke: TAOASIS
Såpekonsistens: Flytende
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Såper
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Vegan
Duftnoter: Rose
Sertifikater: Demeter
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Pumpeflaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Lavanda Angustifolia Flower Water[1], Potassium Cocoate, Alcohol Denat[1], Coco Glucoside, Parfum[2], Glycerin[2], Xanthan Gum, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Glyceryl Caprylate, Lactic Acid, Limonene, Linalool, Geraniol, Citronellol, Citral

  1. fra Demeter/biodynamisk dyrking
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
Produsentmerknad
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for TAOASIS Håndsåpe Rose