TAOASIS Håndsåpe Lavendel, 250 ml

Aromatisk rengjøring for håndhygiene

kr 89 kr 99 -10%

(kr 356 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 250 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 81 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Renser mildt
  • Pleier skånsomt

Kjøpes ofte sammen med lavera Basis Sensitiv Creme, 150 ml

TAOASIS Håndsåpe Lavendel, 250 ml kr 89 (kr 356 / l)
lavera Basis Sensitiv Creme, 150 ml kr 59 (kr 393 / l)
Totalpris: kr 148
Beskrivelse

Den milde formuleringen av denne håndsåpen renser ekstra skånsomt og omfavner sansene mens den frigjør sin aromatiske duft av lavendel.

Varenr.: XDK-TAO-1123366
Innhold: 250 ml
EAN: 4025121123366
Merke: TAOASIS
Såpekonsistens: Flytende
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Såper
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Vegan
Duftnoter: Lavendel
Sertifikater: Demeter
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Pumpeflaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Lavanda Angustifolia Flower Water, Potassium Cocoate, Alcohol Denat, Coco Glucoside, Parfum[1], Glycerin[1], Xanthan Gum, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Glyceryl Caprylate, Lactic Acid, Linalool, Geraniol, Limonene

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Produsentmerknad
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for TAOASIS Håndsåpe Lavendel

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder