TAOASIS Bodylotion Sitrus, 200 ml

Forfriskende kroppskrem med en sprudlende duft

kr 99 kr 110 -10%

(kr 495 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

1 stk. igjen på lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Gir fuktighet
  • Med jojobaolje og sitron

Kjøpes ofte sammen med Santé – naturally. Family Duschgel Økologisk Ananas & Sitron, 950 ml

TAOASIS Bodylotion Sitrus, 200 ml kr 99 (kr 495 / l)
Santé – naturally. Family Duschgel Økologisk Ananas & Sitron, 950 ml kr 135 (kr 142 / l)
Totalpris: kr 234
Beskrivelse

Med denne kroppskremen blir huden tilført fuktighet samtidig som den får en frisk boost. Formuleringen med nøye utvalgt jojobaolje og sitronolje skjemmer bort sansene med sin sprudlende duft og gir en smidig følelse på huden.

Varenr.: XDK-TAO-1122505
Innhold: 200 ml
EAN: 4025121122505
Merke: TAOASIS
Konsistens/administrasjonsform: Lotion
Produkttyper: Kroppspleie
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Unisex, Vegan
Duftnoter: Sitrusaktig
Sertifikater: NaTrue, Demeter
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Tube
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Melissa Officinalis Flower/Leaf/Stem Water[1], Alcohol Denat[1], Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Cetearylalcohol, Glyceryl Stearat Citrat, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[2], Glycerin[2], Xanthan Gum, Tocopherol (Vitamin E), Glyceryl Caprylate, Lactic Acid, Parfum[2], Linalool, Geraniol, Limonene, Citral

  1. fra Demeter/biodynamisk dyrking
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
Produsentmerknad
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for TAOASIS Bodylotion Sitrus

5,0 av 5 stjerner
5 stjerner
1 (100%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

1 vurdering