TAOASIS Bodylotion Rose, 200 ml

Kjærlig roseduft og intensiv hydrering

kr 110

(kr 550 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Gir fuktighet
  • Myk, silkemyk tekstur

Kjøpes ofte sammen med lavera Repair håndkrem, 75 ml

TAOASIS Bodylotion Rose, 200 ml kr 110 (kr 550 / l)
lavera Repair håndkrem, 75 ml kr 43 (kr 573 / l)
Totalpris: kr 153
Beskrivelse

Bodylotion omslutter deg med en herlig roseduft samtidig som huden tilføres fuktighet og blir smidig. Dens myke, silkemyke tekstur smelter på huden og absorberes raskt.

Varenr.: XDK-TAO-1122512
Innhold: 200 ml
EAN: 4025121122512
Merke: TAOASIS
Konsistens/administrasjonsform: Lotion
Produkttyper: Kroppspleie
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Vegan
Duftnoter: Rose
Sertifikater: NaTrue, Demeter
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Tube
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Rosa Damascena Flower Water[1], Alcohol Denat[1], Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Cetearylalcohol, Glyceryl Stearat Citrat, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[2], Glycerin[2], Xanthan Gum, Tocopherol (Vitamin E), Glyceryl Caprylate, Lactic Acid, Parfum[2], Limonene, Linalool, Geraniol, Citronellol, Citral, Farnesol

  1. fra Demeter/biodynamisk dyrking
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
Produsentmerknad
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for TAOASIS Bodylotion Rose

1 anmeldelser på andre språk

4,0 av 5 stjerner
5 stjerner
0 (0%)
4 stjerner
1 (100%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

1 vurdering

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 1 anmeldelse på et annet språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder