Suntribe Everyday Body Lotion Antioxidant Peach, 200 ml

Foryngende kroppsstel med fruktig ferskenduft

kr 140 kr 156 -10%

(kr 700 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

6 stk. igjen på lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Gir fuktighet og beskytter
  • Sørger for smidighet
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med Bioturm Mild forføring dusjsåpe vanilje, 200 ml

Suntribe Everyday Body Lotion Antioxidant Peach, 200 ml kr 140 (kr 700 / l)
Bioturm Mild forføring dusjsåpe vanilje, 200 ml kr 69 (kr 345 / l)
Totalpris: kr 209
Beskrivelse

Denne naturlige bodylotion skjemmer bort huden med en blanding av høykvalitets planteoljer og antioksidativ ferskenekstrakt. På denne måten blir huden tilført fuktighet, forfrisket samt beskyttet, og får ny smidighet. Den behagelige teksturen absorberes raskt uten å etterlate en fet følelse.

Varenr.: RAD-st-bl
Innhold: 200 ml
EAN: 7350097210350
Merke: Suntribe
Konsistens/administrasjonsform: Lotion
Produkttyper: Kroppspleie
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Vegan
Duftnoter: Fruktig
PAO: 6 måneder
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Flaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Glycerin Soja Oil[1], Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Lecithin, Glyceryl Stearat Citrat, Isoamyl Laurate, Glyceryl Stearate Se, Prunus Persica (Peach) Fruit Extract, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil[1], Sorbitan Stearate, Sucrose Cocoate, Sorbit, Lactic Acid, Sodium Pca, Sodium Lactate, Natural Perfume, Xanthan Gum, Dipotassium Glycyrrhizate, Tocopherol (Vitamin E), Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Citronellol[2], Terpineol[2], Linalool[2], Limonene[2]

  1. sertifisert økologisk
  2. naturlig, forekommer i eteriske oljer
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Suntribe AB, Scheelevägen 15, 22363, Lund, Sverige, contact@suntribesunscreen.com

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Suntribe Everyday Body Lotion Antioxidant Peach