STYX Granateple kroppskrem, 200 ml

Fruktig, forfriskende duft - Skjemmer bort sansene!

kr 171 kr 191 -10%

(kr 855 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

8 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For moden og krevende hud
  • Absorberes raskt
  • Gjør huden smidig

Kjøpes ofte sammen med STYX Aloe Vera kroppskrem, 200 ml

STYX Granateple kroppskrem, 200 ml kr 171 (kr 855 / l)
STYX Aloe Vera kroppskrem, 200 ml kr 171 (kr 855 / l)
Totalpris: kr 342
Beskrivelse

Den fruktige duften av granateple virker oppkvikkende og gir både avslapning og forfriskning. Granateplefrøolje, jojobaolje, macadamianøttolje, olivenolje og sheasmør tilfører huden tilstrekkelig fuktighet og beskytter den mot uttørking. Den høye konsentrasjonen av antioksidanter motvirker negative påvirkninger og bidrar til en velpleid hud.

Bruk:

  • Påfør kroppskremen på huden etter dusj eller bad og masser forsiktig inn.
Varenr.: STX-18074
Innhold: 200 ml
EAN: 9004432180744
Merke: STYX
Konsistens/administrasjonsform: krem
Produkttyper: Kroppspleie
Hudtype: Moden hud
Egenskaper: Unisex, Vegan
Duftnoter: Fruktig
Sertifikater: ECOCERT - Cosmos Natural
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Glyceryl Stearat Citrat, Squalen, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Cetyl Alcohol, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Macadamia Ternifolia Seed Oil[1], Punica Granatum (Pomegranate) Seed Extrakt[1], Parfum, Gluconolactone, Olea Europaea (Olive) Oil Unsaponifiables, Sodium Benzoate, Limonene, Xanthan Gum, Linalool, Citronellal, Citricacid, Calcium Gluconate, Citral, Potassium Sorbate, Geraniol

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: STYX Naturcosmetic GmbH, Am Kräutergarten 6, 3200, Ober-Grafendorf, Austerrike, office@styx.at

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for STYX Granateple kroppskrem

3 anmeldelser på andre språk

5,0 av 5 stjerner
5 stjerner
4 (100%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

4 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 3 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder