STYX Fast dusjsåpe med lavendel og sitron, 100 g

Bærekraftig og pleiende omsorg

kr 98 kr 109 -10%

(kr 980 / kg, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 100 g

4 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For normal hud
  • Erstatter 600 ml dusjgelé
  • Gir en behagelig duft

Kjøpes ofte sammen med STYX Shea Butter Kroppskrem, 200 ml

STYX Fast dusjsåpe med lavendel og sitron, 100 g kr 98 (kr 980 / kg)
STYX Shea Butter Kroppskrem, 200 ml kr 171 (kr 855 / l)
Totalpris: kr 269
Beskrivelse

Den faste dusjsåpen fra Styx dufter herlig av lavendel og sitron. Med vann utvikler den et mykt skum som pleier huden og renser hele kroppen. Det miljøvennlige alternativet erstatter 600 ml dusjgelé.

Bruksanvisning:

  • Skum opp såpen med begge hendene under dusjen og vask hele kroppen som vanlig.
  • Tørk såpen godt etter bruk og oppbevar den beskyttet mot vann.
Varenr.: STX-12411
Innhold: 100 g
EAN: 9004432124113
Merke: STYX
Såpekonsistens: Fast
Konsistens/administrasjonsform: fast stoff
Produkttyper: Såper
Hudtype: For alle hudtyper, Normal hud
Egenskaper: Unisex, Vegan
Duftnoter: Lavendel
Sertifikater: ECOCERT - Cosmos Organic
Bestanddeler (INCI)

Sodium Palmate (Palm Soap)[2], Sodium Palm Kernelate[2], Aqua, Glycerin[2], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], CI 77891 (Titanium Dioxid), Lavandula Angustifolia Oil[1], Citrus Lemon Peel Oil, Parfum[3], Linalool, Limonene, Sodium Chloride, Citricacid, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Citral, Geraniol

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. fremstilt av økologiske råvarer
  3. naturlig duftsammensetning
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: STYX Naturcosmetic GmbH, Am Kräutergarten 6, 3200, Ober-Grafendorf, Austerrike, office@styx.at

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for STYX Fast dusjsåpe med lavendel og sitron

5,0 av 5 stjerner
5 stjerner
1 (100%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

1 vurdering

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder