STYX DIY Glyserin, 500 ml

For egenlagde produkter

kr 315 kr 350 -10%

(kr 630 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 500 ml

6 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Naturrein råstoff
  • Gir fuktighet

Kjøpes ofte sammen med La Saponaria Jojobaolje, 100 ml

STYX DIY Glyserin, 500 ml kr 315 (kr 630 / l)
La Saponaria Jojobaolje, 100 ml kr 82 (kr 820 / l)
Totalpris: kr 397
Beskrivelse

Med dette naturreine glyserinet kan kosmetikk enkelt lages selv, da det er svært godt egnet for å blande med eteriske oljer, baseoljer, osv. Huden tilføres intens fuktighet og pleies mykt. For en behagelig følelse.

Varenr.: STX-50045
Innhold: 500 ml
EAN: 9004432500450
Merke: STYX
Produkttyper: Råvarer
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Unisex, Vegan
Sertifikater: Austria Bio Garantie, EU-økologimerke
Bestanddeler (INCI)

Glycerin

Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: STYX Naturcosmetic GmbH, Am Kräutergarten 6, 3200, Ober-Grafendorf, Austerrike, office@styx.at

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for STYX DIY Glyserin

2 anmeldelser på andre språk

4,5 av 5 stjerner
5 stjerner
1 (50%)
4 stjerner
1 (50%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

2 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 2 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder