STYX be relaxed Badesalt Lavendel, 500 g

Nyt et velgjørende bad!

kr 142 kr 158 -10%

(kr 284 / kg, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 500 g

3 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • For bad, fotbad & boblebad
  • Skummer ikke

Kjøpes ofte sammen med STYX be loved - Badesalt med forførende villrose, 500 g

STYX be relaxed Badesalt Lavendel, 500 g kr 142 (kr 284 / kg)
STYX be loved - Badesalt med forførende villrose, 500 g kr 142 (kr 284 / kg)
Totalpris: kr 284
Beskrivelse

Glem hverdagsstress og unn deg og sansene dine et avbrekk i badet! Badesaltet inneholder lavendel, litsea, patchouli og ylang ylang i en base av dødehavssalt. Den fine duftblandingen pirrer sansene dine, mens huden blir pleiet.

Bruk:

  • Tilsett 2-4 spiseskjeer badesalt i det lunkne badevannet.
  • Len deg tilbake og nyt et avslappende bad i 15-20 minutter.
  • Siden det ikke skummer, egner det seg også for bruk i boblebad.
Varenr.: STX-13805
Innhold: 500 g
EAN: 9004432138059
Merke: STYX
Produkttyper: Badeprodukter
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Vegan
Duftnoter: Blomsteraktig, Lavendel
Sertifikater: ECOCERT - Cosmos Natural
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Flaske
Bestanddeler (INCI)

Maris Sal, Lavandula Angustifolia Oil[1], Pogostemon Cablin Leaf Oil, Cananga Odorata (Ylang Ylang) Flower Oil, Litsea Cubeba (May Chang) Fruit Oil, Linalool, Citral, Limonene, Benzylbenzoat, Geraniol

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: STYX Naturcosmetic GmbH, Am Kräutergarten 6, 3200, Ober-Grafendorf, Austerrike, office@styx.at

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for STYX be relaxed Badesalt Lavendel

1 anmeldelser på andre språk

5,0 av 5 stjerner
5 stjerner
1 (100%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

1 vurdering

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 1 anmeldelse på et annet språk.