SPEICK Velværesåpe Dusj- og badesåpe (vegansk), Havtorn og appelsin (200 g)

Plantebasert kroppssåpe med en naturlig formel

kr 36 kr 41 -12%

(kr 180 / kg, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Duft: Havtorn og appelsin

3 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Med fuktighetsgivende egenskaper
  • Gir smidighet

Kjøpes ofte sammen med SPEICK Velværesåpe Dusj- og badesåpe (vegansk), Villrose og granateple (200 g)

SPEICK Velværesåpe Dusj- og badesåpe (vegansk), Havtorn og appelsin (200 g) kr 36 (kr 180 / kg)
SPEICK Velværesåpe Dusj- og badesåpe (vegansk), Villrose og granateple (200 g) kr 36 (kr 180 / kg)
Totalpris: kr 72
Beskrivelse

Fordyp deg i din egen personlige velværeoase med SPEICK Wellness Soap. Denne milde, rike såpen, laget med rene planteoljer, renser huden din skånsomt og etterlater den behagelig næret. Det delikate skummet pleier huden og sansene dine og gir en naturlig velværeopplevelse som du kan nyte hver dag. Takket være de fuktighetsgivende ingrediensene blir huden din optimalt stelt selv under vask, og forblir myk, smidig og naturlig balansert. Laget i henhold til en tradisjonell oppskrift med RSPO-sertifisert palmeolje, kokosolje og olivenolje, tilbyr den naturlig pleie av høy kvalitet.

Bruk:Skum såpen opp i kaldt eller lunkent vann og masser det nærende skummet inn i kroppen.

Varenr.: SYN-61156
Innhold: 200 g
EAN: 4009800007673
Merke: SPEICK
Konsistens/administrasjonsform: fast stoff
Produkttyper: Kroppsrens
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Unisex, Vegan
Sertifikater: BDIH - Cosmos Natural
PAO: 12 måneder
Bestanddeler (INCI)

Sodium Palmate, Sodium Cocoate, Aqua, Sodium Olivate, Glycerin, Parfum, Limonene, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Hippophae Rhamnoides (Sanddorn) Fruit Extract, Cetearylalcohol, Glyceryl Stearate, Potassium Palmitate, Potassium Stearate, Sodium Gluconate, Sodium Chloride, Sodium Thiosulfate, Citral, Linalool, CI 75120 (Annatto)

Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Speick Naturkosmetik GmbH & Co. KG, Benzstr. 9, 70771, Leinfelden-Echterdingen, Tyskland, info@speick.de, www.speick.de/de

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for SPEICK Velværesåpe Dusj- og badesåpe (vegansk)

4,7 av 5 stjerner
5 stjerner
2 (66%)
4 stjerner
1 (33%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

3 vurderinger