SPEICK THERMALsensitiv Hånd- & Neglepleie, 75 ml

Gir en behagelig følelse

kr 66 kr 74 -11%

(kr 880 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 75 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Gir fuktighet
  • Med naturlig solbeskyttelse

Kjøpes ofte sammen med SPEICK THERMALsensitiv Body Lotion, 150 ml

SPEICK THERMALsensitiv Hånd- & Neglepleie, 75 ml kr 66 (kr 880 / l)
SPEICK THERMALsensitiv Body Lotion, 150 ml kr 105 (kr 700 / l)
Totalpris: kr 171
Beskrivelse

Med denne kremen vil hender og negler bli pleiet og bortskjemte. Ekstraktet fra alger regulerer hudens balanse, mens økologisk aloe vera-gel tilfører fuktighet. Samtidig beskyttes huden naturlig mot lys. Ideell for et velpleid utseende.

Varenr.: SYN-61164
Innhold: 75 ml
EAN: 4009800004559
Merke: SPEICK
Produkttyper: Håndpleie
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Glutenfri, Laktosefri, Unisex, Vegan
Sertifikater: BDIH - Cosmos Natural
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Glycerin Soja Oil, Glycerin, Alcohol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Glyceryl Stearate Se, Coco Caprylate/Caprate, Sorbit, Betaine, Camelia Oleifera Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Valeriana Celtica Extract, Alaria Esculenta Extract, Linoleic Acid, Linolenic Acid, Beta Vulgaris (Beet) Root Extract, Hydrolyzed Corn Starch, Phragmites Kharka Extract, Poria Cocos Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Tocopherol (Vitamin E), Glucose, Mannitol, Xanthan Gum, Parfum, Sodium Benzoate, Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool

Naturlig termalkosmetikk for hele kroppen
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Speick Naturkosmetik GmbH & Co. KG, Benzstr. 9, 70771, Leinfelden-Echterdingen, Tyskland, info@speick.de, www.speick.de/de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for SPEICK THERMALsensitiv Hånd- & Neglepleie

1 anmeldelser på andre språk

4,6 av 5 stjerner
5 stjerner
3 (60%)
4 stjerner
2 (40%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

5 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 1 anmeldelse på et annet språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder