SPEICK Bionatur såpestykke hår + kroppssåpe, Bergamott (125 g)

Mild rens og naturlig pleie for hud og hår

kr 46 kr 52 -12%

(kr 368 / kg, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Duft: Bergamott

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hud- og hårtyper
  • Mild formel med en delikat duft
  • Fri for syntetiske dufter og fargestoffer

Kjøpes ofte sammen med SPEICK Bionatur såpestykke hår + kroppssåpe, sitron (125 g)

SPEICK Bionatur såpestykke hår + kroppssåpe, Bergamott (125 g) kr 46 (kr 368 / kg)
SPEICK Bionatur såpestykke hår + kroppssåpe, sitron (125 g) kr 46 (kr 368 / kg)
Totalpris: kr 92
Beskrivelse

Denne milde hår- og kroppssåpen, laget med rene planteoljer, renser og pleier håret ditt skånsomt. Beriket med en fint balansert duft av rene essensielle oljer, gir den en naturlig velværeopplevelse og en behagelig hudfølelse. Formelen har fuktighetsgivende egenskaper som er spesielt skånsomme mot huden, og etterlater den myk og smidig. Hveteproteiner pleier håret og gjør det lettere å gre. Såpen er laget i henhold til SPEICKs tradisjonelle oppskrift med RSPO-sertifisert palmeolje, samt kokos- og olivenolje.

Bruk:

  • Skum såpen i hendene og masser skummet inn i vått hår.
  • Skyll grundig og gjenta om nødvendig.
  • For ekstra glans og håndterbarhet, følg opp med en sur skylling eller balsam.
Varenr.: SYN-61196
Innhold: 125 g
EAN: 4009800006034
Merke: SPEICK
Konsistens/administrasjonsform: fast stoff
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: For alle hårtyper
Egenskaper: Unisex, Vegan
Sertifikater: BDIH - Cosmos Natural
PAO: 6 måneder
Lagringshinvisning: Tørt oppbevart.
Bestanddeler (INCI)

Sodium Palmate, Sodium Cocoate, Aqua, Sodium Olivate, Glycerin, Cymbopogon Schoenanthus (Lemongras) Oil, Citral, Citrus Bergamia Peel Oil Expressed, Hydrolized Wheat Protein, Cetearylalcohol, Glyceryl Stearate, Potassium Stearate, Potassium Palmitate, Sodium Gluconate, Sodium Chloride, Sodium Thiosulfate, CI 77288, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool

Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Speick Naturkosmetik GmbH & Co. KG, Benzstr. 9, 70771, Leinfelden-Echterdingen, Tyskland, info@speick.de, www.speick.de/de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for SPEICK Bionatur såpestykke hår + kroppssåpe

1 anmeldelser på andre språk

5,0 av 5 stjerner
5 stjerner
1 (100%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

1 vurdering

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 1 anmeldelse på et annet språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder