SOLLING Naturkosmetik Mandel Kokossåpe, 100 g

Renser skånsomt og pleier sansene

kr 58 kr 65 -11%

(kr 580 / kg, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 100 g

6 stk. igjen på lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 53 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Sart duft
  • Alkalisk, pH-verdi 9-10

Kjøpes ofte sammen med Bioturm Fast sjampo volum, 100 g

SOLLING Naturkosmetik Mandel Kokossåpe, 100 g kr 58 (kr 580 / kg)
Bioturm Fast sjampo volum, 100 g kr 99 (kr 990 / kg)
Totalpris: kr 157
Beskrivelse

Denne rent plantebaserte såpen er laget av kaldpresset kokosnøttolje. Sammen med naturlig glyserin tilfører den huden fuktighet, mens det fyldige skummet sprer sin delikate duft av mandelblomst og marsipan, for å fortrylle sansene. Ideell som hånd- eller kroppssåpe.

Varenr.: XPI-OES-29319
Innhold: 100 g
EAN: 4031192293198
Merke: SOLLING Naturkosmetik
Konsistens/administrasjonsform: fast stoff
Produkttyper: Såper
Hudtype: For alle hudtyper
Sertifikater: NaTrue
Bestanddeler (INCI)

Sodium Cocoate[1], Potassium Cocoate[1], Aqua, Glycerin[1], Cocos Nucifera (Coconut) Oil[1], Parfum (Essential Oil), Linalool[2], Geraniol[2], Cinnamal[2], Coffea Arabica Seed Extract

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. fra naturlige eteriske oljer
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Ölmühle Solling GmbH, Höxtersche Straße 1, 37691, offzen, Tyskland, www.oelmuehle-solling.de

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for SOLLING Naturkosmetik Mandel Kokossåpe

1 anmeldelser på andre språk

4,0 av 5 stjerner
5 stjerner
0 (0%)
4 stjerner
1 (100%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

1 vurdering

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 1 anmeldelse på et annet språk.