SODASAN Kjernsåpe, 100 g

For hånd- og kroppsrengjøring

kr 17 kr 19 -11%

(kr 170 / kg, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 100 g

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For sensitive hudtyper
  • Med pH-verdi: 10,0 – 10,5
  • Uten duftstoffer

Kjøpes ofte sammen med Sonett Kjernesepe, 100 g

SODASAN Kjernsåpe, 100 g kr 17 (kr 170 / kg)
Sonett Kjernesepe, 100 g kr 14 (kr 140 / kg)
Totalpris: kr 31
Beskrivelse

Denne kjernsåpen, laget med verdifulle planteoljer etter en tradisjonell metode, er særlig mild mot huden og passer derfor godt for sensitive typer. Den opprettholder fuktighetsbalansen og støtter hudens naturlige beskyttelsesbarriere. Den kremede skummen omfavner kroppen din på en herlig mild måte og gir en superforfriskende følelse. Helt duftfri, også allergikere vil glede seg over den milde såpen.

Varenr.: XBO-SO-7912
Innhold: 100 g
EAN: 4019886079129
Merke: SODASAN
Konsistens/administrasjonsform: fast stoff
Produkttyper: Såper
Hudtype: Sensitiv hud
Egenskaper: Unisex, Uparfymert, Vegan
Sertifikater: Vegan Society, EWG, NCS - Natural Cosmetics Standard
Emballasjetype: Karton
Bestanddeler (INCI)

Sodium Palmate[1], Sodium Palm Kernelate[1], Aqua, Glycerin[1], Elaeis Guineensis (Palm) Kernel Oil[1], Sodium Chloride, Citric Acid

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Sikkerhets- og risikosetninger

Sikkerhetssetninger:

  • P102 – Oppbevares utilgjengelig for barn.
  • P301 + P312 – Ved svelging: Kontakt et giftinformasjonssenter / en lege ved ubehag.
  • P302 + P352 – Ved hudkontakt: Vask med mye vann/såpe.
  • P305 + P351 + P338 – Ved kontakt med øynene: Skyll forsiktig med vann i flere minutter. Fjern eventuelle kontaktlinser dersom dette enkelt lar seg gjøre. Fortsett skyllingen.
  • P501 – Innhold/beholder leveres til kassering i henhold til lokale/nasjonale forskrifter.
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Sodasan GmbH, Rudolf-Diesel-Str. 19, 26670, Uplengen, Tyskland, mg@sodasan.com, www.sodasan.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for SODASAN Kjernsåpe

8 anmeldelser på andre språk

4,5 av 5 stjerner
5 stjerner
8 (80%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
1 (10%)
2 stjerner
1 (10%)
1 stjerne
0 (0%)

10 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 8 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder