Sisi AND JOE Volumsjampo, 200 ml

Skånsom hårvask med styrkende hveteprotein

kr 59 kr 66 -11%

(kr 295 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 54 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hårtyper
  • Styrker hårstrukturen
  • Gir ny fylde
  • Unisex Unisex
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med Liebe die Natur Dreamy Curls Lockengel, 150 ml

Sisi AND JOE Volumsjampo, 200 ml kr 59 (kr 295 / l)
Liebe die Natur Dreamy Curls Lockengel, 150 ml kr 79 (kr 527 / l)
Totalpris: kr 138
Beskrivelse

Volumsjampoen renser håret skånsomt og gir tilbake dets naturlige glans og utstråling. Verdifullt hveteprotein styrker hårstrukturen, og den fristende duften av søt appelsin gir håret langvarig volum.

Bruk:

  • Massér sjampoen inn i fuktig hår og la den virke kort.
  • Skyll nøye med varmt vann.

Tips:

Sjampoér håret 2 ganger. Ved første vask fjernes smuss, talg og stylingprodukter. Ved andre vask får næringsstoffer som proteiner og fuktighet sjansen til å virke inn i håret. Hårstrukturen bygges dermed opp på lang sikt for volumøst hår!

Varenr.: PGR-5240065
Innhold: 200 ml
EAN: 9009077004448
Merke: Sisi AND JOE
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: For alle hårtyper
Egenskaper: Unisex, Vegan
Duftnoter: Fruktig, Søt
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Coco Glucoside, Lauryl Glucoside, Betaine, Glyceryl Oleate, Citricacid, Parfum[2], Sodium Chloride, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Water[1], Sodium Benzoate, Inulin, Potassium Sorbate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydrolized Wheat Protein, Tocopherol (Vitamin E), Hydrogenated Vegetable Glycerides Citrate, Limonene[2]

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. naturlig duftsammensetning
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Pure Green Brands GmbH, Gewerbepark 17, 6426, Roppen, Austerrike, service@puregreen.at, www.puregreen.at

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Sisi AND JOE Volumsjampo

2 anmeldelser på andre språk

4,3 av 5 stjerner
5 stjerner
5 (83%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
1 (16%)

6 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 2 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder