Sisi AND JOE Repair Hårmaske, 150 ml

Nærende og rikelig hårpleie

kr 89 kr 99 -10%

(kr 593 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 150 ml

4 stk. igjen på lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Rikholdig pleie
  • Intensiv fuktighetspleie
  • Styrker hårstrukturen
  • Unisex Unisex
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med Sisi AND JOE Volumsjampo, 200 ml

Sisi AND JOE Repair Hårmaske, 150 ml kr 89 (kr 593 / l)
Sisi AND JOE Volumsjampo, 200 ml kr 59 (kr 295 / l)
Totalpris: kr 148
Beskrivelse

Repair Hair Mask fra Sisi AND JOE med hveteprotein styrker hårstrukturen over lang tid og gir glans. Rik sheasmør og aprikosekstrakt pleier helt ut i tuppene og sørger for sunt og mykt hår.

Bruk:

  • Påfør hårmasken i fuktig hår og la den virke i 5 - 10 minutter.
  • Skyll deretter grundig med varmt vann.

Tips: Påfør masken i håndkletørt hår og pakk det inn i et håndkle. Varmen gjør at næringsstoffene kan absorberes optimalt av håret.

Varenr.: PGR-5240068
Innhold: 150 ml
EAN: 9009077004479
Merke: Sisi AND JOE
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Hårpleie
Hårtype: Slitt hår
Egenskaper: Unisex, Vegan
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Cetearylalcohol, Helianthus Annuus (Sunflower) Hybrid Oil[1], Glycerin, Glyceryl Stearat Citrat, Isoamyl Laurate, Myristyl Alcohol, Pyrus Malus (Apple) Juice[1], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Xanthan Gum, Parfum[2], Prunus Persica (Peach) Fruit Extract, Sodium Cetearyl Sulfate, Sodium Benzoate, Inulin, Potassium Sorbate, Tocopherol (Vitamin E), Citricacid, Hydrolized Wheat Protein

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. naturlig duftsammensetning
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Pure Green Brands GmbH, Gewerbepark 17, 6426, Roppen, Austerrike, service@puregreen.at, www.puregreen.at

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Sisi AND JOE Repair Hårmaske

1 anmeldelser på andre språk

3,0 av 5 stjerner
5 stjerner
0 (0%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
1 (100%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

1 vurdering

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 1 anmeldelse på et annet språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder