estelle & thild Citrus Menthe Oppfriskende Kroppsvask, 200 ml

Velduftende dusjgel med aloe vera

kr 185 kr 206 -10%

(kr 925 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Svært mild mot huden
  • Vegansk
  • Unisex Unisex
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med La Saponaria Shampoo Solsikke & Søtappelsin, 200 ml

estelle & thild Citrus Menthe Oppfriskende Kroppsvask, 200 ml kr 185 (kr 925 / l)
La Saponaria Shampoo Solsikke & Søtappelsin, 200 ml kr 80 (kr 400 / l)
Totalpris: kr 265
Beskrivelse

Med den milde og friskduftende vaskelotionen er det ingenting som står i veien for en beroligende dusjopplevelse med kremet skum. For en ren, oppfrisket og myk følelse på huden.

Varenr.: LYK-332437
Innhold: 200 ml
EAN: 7350049332437
Merke: estelle & thild
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Kroppsrens
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Unisex, Vegan
Duftnoter: Mynte / mintaktig, Sitrusaktig
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Flaske, Pumpeflaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Sodium Coco­ Sulfate, Lauryl Glucoside, Glycerin[1], Cocamidopropyl Betaine, Glyceryl Caprylate, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Cocoyl Glutamat, Xanthan Gum, Parfum, Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool, Sodium Chloride, Sodium Gluconate, Sodium Hydroxyde, Lactic Acid, Sodium Benzoate

  1. fremstilt av økologiske ingredienser
  2. ingredienser fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Estelle & Thild EN, Äppelbovägen 60, 786 91, Vansbro, Sverige, weborders@estellethild.se, www.estellethild.com/contact-us

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for estelle & thild Citrus Menthe Oppfriskende Kroppsvask