estelle & thild BioCare Babyvask, 150 ml

Skånsom og vegansk rengjøring for babyens hud

kr 115 kr 128 -10%

(kr 767 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 150 ml

6 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For sensitiv hud
  • Ekstra mild mot huden
  • Fri for duftstoffer og sulfater
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med estelle & thild BioCare Baby Shampoo, 150 ml

estelle & thild BioCare Babyvask, 150 ml kr 115 (kr 767 / l)
estelle & thild BioCare Baby Shampoo, 150 ml kr 115 (kr 767 / l)
Totalpris: kr 230
Beskrivelse

Babyvasken er en mild, såpe- og sulfatfri rengjøring for de minste. Den er formulert med pleiende aloe vera og et plantebasert tensid for å opprettholde fuktighetsbalansen under rengjøring.

Varenr.: LYK-330723
Innhold: 150 ml
EAN: 7350049330723
Merke: estelle & thild
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Baby- og barnepleie, Kroppsrens
Hudtype: Sensitiv hud
Egenskaper: Sulfatfri, Uparfymert, Vegan
Duftnoter: Duftnøytral
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Tube
For hvem?: Baby
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Lauryl Glucoside, Glycerin[1], Cocamidopropyl Betaine, Stearyl Citrate, Xanthan Gum, Glyceryl Caprylate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[2], Sodium Gluconate, Citric Acid, Sodium Benzoate, Benzoic Acid

  1. fremstilt av økologiske ingredienser
  2. ingredienser fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Estelle & Thild EN, Äppelbovägen 60, 786 91, Vansbro, Sverige, weborders@estellethild.se, www.estellethild.com/contact-us

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for estelle & thild BioCare Babyvask