Savon du Midi Sheasåpe Appelsin-Lime, 100 g

Formstøpt såpe for hender og kropp

kr 19 kr 22 -14%

(kr 190 / kg, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 100 g

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 3 bare kr 18 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Plastfri emballasje
  • Forfriskende duft

Kjøpes ofte sammen med alviana Naturkosmetik Planteoljesepe Sitrongress, 100 g

Savon du Midi Sheasåpe Appelsin-Lime, 100 g kr 19 (kr 190 / kg)
alviana Naturkosmetik Planteoljesepe Sitrongress, 100 g kr 18 (kr 180 / kg)
Totalpris: kr 37
Beskrivelse

Denne harde såpen med sheasmør renser huden med sin milde formulering. Perfekt for både hender og kropp, helt uten plastemballasje.

Varenr.: SDM-110595K
Innhold: 100 g
EAN: 4260007645277
Merke: Savon du Midi
Såpekonsistens: Fast
Konsistens/administrasjonsform: fast stoff
Produkttyper: Såper
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Vegan
Duftnoter: Fruktig, Sitrusaktig
Sertifikater: BDIH - Cosmos Organic
Bestanddeler (INCI)

Sodium Palmate (Palm Soap)[2], Sodium Palm Kernelate[2], Aqua, Cymbopogon Citratus Leaf Oil[3], Glycerin[2], Sodium Chloride, Citricacid, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], CI 77492 (Iron Oxide), Rosmarinus Officinalis Leaf Extract[1], Citral[3], Geraniol[3], Linalool[3], Isoeugenol[3], Citronellal[3]

  1. fra økologisk dyrking
  2. fremstilt av økologiske råvarer
  3. fra naturlige eteriske oljer
Om Savon du Midi – informasjon om opprinnelse og produksjon
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Treibholz Bio & Naturwaren GmbH, Glehner Heide 4, 41352, Korschenbroich, Tyskland, mail@treibholz.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Savon du Midi Sheasåpe Appelsin-Lime

10 anmeldelser på andre språk

4,2 av 5 stjerner
5 stjerner
10 (40%)
4 stjerner
10 (40%)
3 stjerner
4 (16%)
2 stjerner
1 (4%)
1 stjerne
0 (0%)

25 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 10 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder