SAINT CHARLES Privatblanding balsam, 500 ml

Hårpleie med en eksepsjonelt elegant duft!

kr 489 kr 544 -10%

(kr 978 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 500 ml

3 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hårtyper
  • Pleietilskudd til sjampo
  • Friske, stimulerende aromaer
  • Unisex Unisex

Kjøpes ofte sammen med SAINT CHARLES Sjampo, 500 ml

SAINT CHARLES Privatblanding balsam, 500 ml kr 489 (kr 978 / l)
SAINT CHARLES Sjampo, 500 ml kr 389 (kr 778 / l)
Totalpris: kr 878
Beskrivelse

Etter hårvask er balsamen det ideelle pleietilskuddet. Den inneholder også den elegante og stimulerende duftkomposisjonen Privatblanding med fjellfuru, basilikum, einer og grapefrukt.

Varenr.: SCH-X2021
Innhold: 500 ml
EAN: 9120085862278
Merke: SAINT CHARLES
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Hårpleie
Hårtype: For alle hårtyper
Egenskaper: Unisex
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Behenamidopropyl Dimethylamine, Cetearylalcohol, Glycerin, Lactic Acid, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Benzyl Alcohol, Dicaprylyl Ether, Lauryl Alcohol, Panthenol, Hydrolized Rice Protein, Dehydroacetic Acid, Juniperus Communis Fruit Oil[1], Pinus Mugo Leaf Oil[1], Ocimum Basilicum (Basil) Oil[1], Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Citrus Grandis (Pomelo) Peel Oil[1]

  1. ingredienser fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Saint Charles Organics GmbH, Esterhazygasse 11, 1060, Wien, Austerrike, office@saint-charles.eu

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for SAINT CHARLES Privatblanding balsam

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder