SAINT CHARLES Apotheker Hair & Body, 500 ml

Rengjør naturlig og effektivt

kr 389 kr 433 -10%

(kr 778 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 500 ml

På lager fra og med 16. oktober

Hvorfor tar det lengre tid?

Hvorfor tar det lengre tid? Denne varen er ikke på lager for øyeblikket, men den kommer snart. Du kan bestille nå. Vi sender deg varen med én gang vi får den på lager. Lukk meldingen

Leveres før onsdag, 28. oktober

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hud- og hårtyper
  • Milde vaskemidler
  • Gir fuktighet
  • Unisex Unisex

Kjøpes ofte sammen med SAINT CHARLES Privatblanding balsam, 500 ml

SAINT CHARLES Apotheker Hair & Body, 500 ml kr 389 (kr 778 / l)
SAINT CHARLES Privatblanding balsam, 500 ml kr 489 (kr 978 / l)
Totalpris: kr 878
Beskrivelse

Med denne 2-i-1 dusjgelen blir både hår og kropp grundig renset. Milde tensider basert på kokos og sukker gir huden en naturlig, strålende glød. Økologisk aloe vera-juice tilfører fuktighet, mens økologiske oljer fra timian og nellik gir en komplett duftopplevelse.

Varenr.: SCH-X480
Innhold: 500 ml
EAN: 9120085862551
Merke: SAINT CHARLES
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: 2-i-1 sjampo og dusjgel, Kroppsrens
Hudtype: For alle hudtyper
Hårtype: For alle hårtyper
Egenskaper: Unisex
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Coco Glucoside, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Sodium Chloride, Caprylyl/Capryl Glucoside, Parfum (From Natural Essential Oils Incl. Linalool, Geraniol, Limonene)[1], Hydrolized Wheat Protein, Sodium Cocoyl Glutamat, Glyceryl Caprylate, Sodium Surfactin, Polyglyceryl-6-Oleate, Sodium Benzoate, Citric Acid, Potassium Sorbate

  1. økologisk sertifisert
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Saint Charles Organics GmbH, Esterhazygasse 11, 1060, Wien, Austerrike, office@saint-charles.eu

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for SAINT CHARLES Apotheker Hair & Body

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder