Rasayana Hårbalsam, 200 ml

Ayurvedisk økologisk hårbalsam

kr 139 kr 155 -10%

(kr 695 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hårtyper
  • Tynget ikke
  • Med Methi, Brahmi og Amla

Kjøpes ofte sammen med Rasayana triphala revitaliserende sjampo, 200 ml

Rasayana Hårbalsam, 200 ml kr 139 (kr 695 / l)
Rasayana triphala revitaliserende sjampo, 200 ml kr 149 (kr 745 / l)
Totalpris: kr 288
Beskrivelse

Denne balsamen er egnet for alle hårtyper - selv fett hår. Nærende planteoljer fra sesam, oliven og sheasmør legger seg som en beskyttende kappe rundt håret uten å tynge det. Samtidig styrker de ayurvediske ekstraktene fra Amla, Brahmi og Methi fra røtter til spisser. I tillegg kommer den fortryllende duften av sitron, appelsin og lavendel, som også berører sansene.

Bruk:

  • Som en balsam for å lette utredning: Påfør i fuktig hår og fordel i lengdene og endene. For bedre resultat, la virke i noen minutter. Skyll godt ut.
  • Som en styrkende pakning for skadet hår: Påfør i fuktig eller tørt hår og la virke i minst 15 minutter. Skyll deretter ut.

Merk:

  • Inneholder Amla. La det ikke virke i mer enn 3-5 minutter på blondt hår.
  • Inneholder ingen fargestoffer - den spesielle fargeleggingen, uklarheten eller tilstedeværelsen av mørke korn anses som normal på grunn av de naturlige tørkede ayurvediske ekstraktene.

PAO: 6 måneder

pH-verdi: 4,3 - 4,7

Varenr.: RAS-RSYN-001-BACD-N
Innhold: 200 ml
EAN: 701197333628
Merke: Rasayana
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Hårpleie
Hårtype: For alle hårtyper
Egenskaper: Ayurvedisk, Nikkeltestet, Unisex, Vegan
Sertifikater: AIAB, Vegan OK
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Propandiol, Cetyl Alcohol, Behenamidopropyl Dimethylamine, Cetearylalcohol, Chamomilla Recutita Flower Water[1], Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Bacopa Monnieri Extract, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Emblica Officinalis Fruit Extract, Trigonella Foenum Graecum Seed Extract[1], Hydrolized Wheat Protein, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil[1], Lavandula Hybrida Oil[1], Citrus Sinensis (Orange) Peel Oil[1], Citrus Lemon Peel Oil[1], Sorbit, Saccharide Isomerate, Citricacid, Sodium Citrate, Lactic Acid, Tocopherol (Vitamin E), Glycerin Soja Oil, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Xanthan Gum, Maltodextrin, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Limonene, Linalool, Citral, Geraniol, Citronellal

  1. fra økologisk dyrking
Passende produkter
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: TRY SRL, Via Mazzini 14, 37040, Bevilacqua (VR), Italia, info@rasayanabiocosmesi.it, www.rasayanabiocosmesi.it

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Rasayana Hårbalsam

29 anmeldelser på andre språk

4,3 av 5 stjerner
5 stjerner
32 (55%)
4 stjerner
16 (27%)
3 stjerner
7 (12%)
2 stjerner
2 (3%)
1 stjerne
1 (1%)

58 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 29 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder