puremetics 3in1 Dusj-Fluff med saltpeeling, Limette (250 g)

Flere produkter i ett: Dusjgel, skrubb & lotion

kr 149 kr 166 -10%

(kr 596 / kg, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Duft: Limette

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Hydrerer & eksfolierer
  • Ca. 20 bruksområder
  • Unisex Unisex
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med puremetics 3i1 Intensiv Dusj-Fluff med Sukkerpeeling Shea Care, 300 g

puremetics 3in1 Dusj-Fluff med saltpeeling, Limette (250 g) kr 149 (kr 596 / kg)
puremetics 3i1 Intensiv Dusj-Fluff med Sukkerpeeling Shea Care, 300 g kr 199 (kr 663 / kg)
Totalpris: kr 348
Beskrivelse

Gjør daglig kroppsrengjøring enklere: Dusj-Fluffen inneholder vaskelotion, peeling og kroppskrem. Den rengjør med en sulfatfri formel, eksfolierer med saltpartikler og tilfører huden intensiv fuktighet med kokosolje og vegetabilsk glyserin. Dette eliminerer behovet for å smøre seg inn etter dusjen. Døde hudceller fjernes, og huden blir velduftende og myk.

pH-verdi: 6,3

Bruk:

  • Masser dusjfluffet forsiktig inn i fuktig hud og skyll grundig.
  • Egnet for daglig bruk.

Merknader:

  • Emballasjen er laget av fettbestandig kraftkartong. Oppbevar den tørt og ta ut dusjfluffet med en skje eller liten bolle for våtrommet.
  • Kartongen er 100 % papir. Hvis den er fullstendig ren, kan den kastes i papiravfallet. Hvis den er forurenset, kast den i restavfallet.

PAO: 6 måneder

Varenr.: PUM-P-DF-003
Innhold: 250 g
EAN: 4260519421147
Merke: puremetics
Produkttyper: Kroppsrens
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Sulfatfri, Unisex, Vegan
Duftnoter: Frisk, Fruktig, Sitrusaktig
Bestanddeler (INCI)

Sodium Chloride, Glycerin, Aqua, Sodium Lauroyl Isethionate, Sorbit, Disodium Lauryl Sulfosuccinate, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Parfum, Levulinic Acid, Potassium Sorbate, Limonene, Citral, Linalool

Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: puremetics GmbH, Borsigstraße 11A, 30916, Isernhagen, Tyskland, info@puremetics.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for puremetics 3in1 Dusj-Fluff med saltpeeling

3 anmeldelser på andre språk

4,5 av 5 stjerner
5 stjerner
3 (50%)
4 stjerner
3 (50%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

6 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 3 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder