provida organics Teetre og hamp sjampo, 150 ml

Bevarer hårets elastisitet

kr 99 kr 111 -11%

(kr 660 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 150 ml

På lager fra og med 23. oktober

Hvorfor tar det lengre tid?

Hvorfor tar det lengre tid? Denne varen er ikke på lager for øyeblikket, men den kommer snart. Du kan bestille nå. Vi sender deg varen med én gang vi får den på lager. Lukk meldingen

Leveres før onsdag, 04. november

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 91 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hårtyper
  • Optimal pH-verdi
  • Skånsom mot hodebunnen
  • Unisex Unisex
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med provida organics Oliven Cognac Shampoo, 150 ml

provida organics Teetre og hamp sjampo, 150 ml kr 99 (kr 660 / l)
provida organics Oliven Cognac Shampoo, 150 ml kr 109 (kr 727 / l)
Totalpris: kr 208
Beskrivelse

Denne sjampoen er spesielt mild og perfekt for regelmessig bruk for alle hårtyper.

Varenr.: PROV-2711
Innhold: 150 ml
EAN: 4260009212163
Merke: provida organics
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: For alle hårtyper
Egenskaper: Unisex, Vegan
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Palm Kernel/Coco Glucoside, Sodium Lauroyl Glutamate, Sodium Coco­ Sulfate, Maris Sal, Alcohol[1], Parfum, Crataegus Monogyna Fruit[1], Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil[1], Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Melaleuca Alternifolia Leaf Oil[1], Cymbopogon Nardus Oil[1], Aesculus hippocastanum, Citricacid, Sulfated Castor Oil, Sucrose Cocoate, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Cocoyl Glutamat, Betaine, Glyceryl Oleate, Limonene[2], Linalool[2], Geraniol[2], Citral[2]

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. fra naturlige eteriske oljer
Om Provida-sjampoer
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Provida Organics Kosmetik & Umwelt GmbH, Van-der-Reis-Weg 1, 59590, Geseke, Tyskland, service@provida.de, ww.provida.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for provida organics Teetre og hamp sjampo

1 anmeldelser på andre språk

4,3 av 5 stjerner
5 stjerner
2 (50%)
4 stjerner
1 (25%)
3 stjerner
1 (25%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

4 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 1 anmeldelse på et annet språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder