provida organics Orange & Sitron Dusjgel, 150 ml

Forfriskende rengjøring med utvalgte ekstrakter

kr 89 kr 99 -10%

(kr 593 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 150 ml

På lager fra og med 23. oktober

Hvorfor tar det lengre tid?

Hvorfor tar det lengre tid? Denne varen er ikke på lager for øyeblikket, men den kommer snart. Du kan bestille nå. Vi sender deg varen med én gang vi får den på lager. Lukk meldingen

Leveres før onsdag, 04. november

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For sensitiv hud
  • Også egnet som skumbad
  • Særlig mild mot huden
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med provida organics Oliven Cognac Shampoo, 150 ml

provida organics Orange & Sitron Dusjgel, 150 ml kr 89 (kr 593 / l)
provida organics Oliven Cognac Shampoo, 150 ml kr 109 (kr 727 / l)
Totalpris: kr 198
Beskrivelse

Denne dusjgelen gir en mild daglig rengjøring for sensitive hudtyper. Den rengjør spesielt skånsomt og har en fruktig duft med forfriskende egenskaper. Dusjgelen kan også tilsettes badevannet som skumbad.

Tips: Plei huden etter badet.

Varenr.: PROV-2909
Innhold: 150 ml
EAN: 4260009213658
Merke: provida organics
Produkttyper: Kroppsrens
Hudtype: Sensitiv hud
Egenskaper: Vegan
Duftnoter: Sitrusaktig
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Palm Kernel/Coco Glucoside, Sodium Lauroyl Glutamate, Sodium Coco­ Sulfate, Maris Sal, Alcohol[1], Citrus Aurantium Dulcis (Sweet Orange) Peel[1], Melaleuca Alternifolia Leaf Oil[1], Citrus Nobilis (Mandarin Orange) Oil[1], Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Citrus Bergamia Leaf Oil[1], Cymbopogon Nardus Oil[1], Sulfated Castor Oil, Citrus Aurantifolia Oil, Betaine, Glyceryl Oleate, Ascorbic Acid (Vitamin C), Tartaric Acid, Citricacid, Sucrose Cocoate, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Cocoyl Glutamat, Limonene, Linalool, Citral

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Tilbehør
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Provida Organics Kosmetik & Umwelt GmbH, Van-der-Reis-Weg 1, 59590, Geseke, Tyskland, service@provida.de, ww.provida.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for provida organics Orange & Sitron Dusjgel

1 anmeldelser på andre språk

5,0 av 5 stjerner
5 stjerner
1 (100%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

1 vurdering

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 1 anmeldelse på et annet språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder