provida organics Hamp 2-i-1 dusjgel & shampoo, 150 ml

Forenkler den daglige rengjøringen

kr 94 kr 105 -10%

(kr 627 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 150 ml

8 stk. igjen på lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hud- og hårtyper
  • Nøytral pH-verdi mellom 5,5 og 6,5
  • Beskytter mot uttørking

Kjøpes ofte sammen med URTEKRAM Nordisk Berry Rich Repair Balsam, 180 ml

provida organics Hamp 2-i-1 dusjgel & shampoo, 150 ml kr 94 (kr 627 / l)
URTEKRAM Nordisk Berry Rich Repair Balsam, 180 ml kr 80 (kr 444 / l)
Totalpris: kr 174
Beskrivelse

Den milde pleieformelen i dette produktet rengjør kroppen og håret på en skånsom måte. Hveteprotein, Gluadin og hamp inneholder viktige fettsyrer og mineralstoffer som gir huden og håret verdifulle næringsstoffer. Den valgte pH-verdien er spesielt skånsom og dermed ideell for pleie av sensitiv hud.

Bruk:

  • Ta en liten mengde av 2-i-1 dusjgel og shampoo i håndflaten og fordel det jevnt på den fuktige kroppen og håret.
  • Masser håret og hodebunnen.
  • Skyll deretter godt med rikelig vann.

Tips:

  • Alle dusjgeler kan også brukes til barbering av kroppshår.
  • Bruk en liten mengde dusjgel direkte på for eksempel bena, gni det inn kort til gelen blir litt hvit, og barber deretter de aktuelle områdene.
  • Skyll godt og smør inn huden etterpå.
Varenr.: PROV-2908
Innhold: 150 ml
EAN: 4260009211258
Merke: provida organics
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: 2-i-1 sjampo og dusjgel, Kroppsrens
Hudtype: For alle hudtyper
Hårtype: For alle hårtyper
Egenskaper: Unisex, Vegan
Sertifikater: ICADA
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Sodium Lauroyl Glutamate, Coco Glucoside, Sodium Coco­ Sulfate, Maris Sal, Alcohol (Cognac), Parfum, Citricacid, Sucrose Cocoate, Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil[2], Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Cocoyl Glutamat, Juniperus Oxycedrus fruktolje[2], Wheat Protein, Achillea Millefolium Flower Extract[1], Alcohol[2], Linalool, Limonene, Geraniol, Citronellal

  1. Demeter-sertifisert
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Provida Organics Kosmetik & Umwelt GmbH, Van-der-Reis-Weg 1, 59590, Geseke, Tyskland, service@provida.de, ww.provida.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for provida organics Hamp 2-i-1 dusjgel & shampoo

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder