PRIMAVERA Livsglede kroppslotion, 200 ml

Rikholdig pleie med lime og økologisk ingefær

kr 199 kr 222 -10%

(kr 995 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

4 stk. igjen på lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Med økologiske oljer
  • Intensivt fuktighetsgivende

Kjøpes ofte sammen med PRIMAVERA Pure avslapning kroppskremfluid, 200 ml

PRIMAVERA Livsglede kroppslotion, 200 ml kr 199 (kr 995 / l)
PRIMAVERA Pure avslapning kroppskremfluid, 200 ml kr 199 (kr 995 / l)
Totalpris: kr 398
Beskrivelse

Denne kroppslotionen fra PRIMAVERA absorberes raskt, mens den fruktige, friske duften av lime og økologisk ingefær gir en behagelig opplevelse. Takket være den verdifulle sammensetningen med økologiske oljer fra kameliafrø, cupuacu og sesamolje, får huden intensiv fuktighet og pleie.

Påføring: Påfør på kroppen etter dusjing eller bading, og masser lett inn.

Varenr.: PRIM-26610
Innhold: 200 ml
EAN: 4086900266100
Merke: PRIMAVERA
PRIMAVERAs produktlinjer: Livsglede
Produkttyper: Kroppspleie
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Vegan
Duftnoter: Krydret, Sitrusaktig
Sertifikater: Leaping Bunny, NaTrue
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Cocos Nucifera (Coconut) Oil[1], Isoamyl Cocoate, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil[1], C15-19 Alkane[2], Pentylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Glyceryl Stearat Citrat, Glycerin, Theobroma Grandiflorum (Cupuacu) Seed Butter[1], Cetearylalcohol, Parfum[3], Oryza Sativa (Rice) Hull Powder, Rhus Verniciflua Peel Wax, Citrus Aurantifolia (Lime) Peel Oil, Zinziber Officinalis Root Oil[1], Citrus Lemon Peel Oil, Citrus Aurantium Peel Oil[1], Citrus Bergamia Fruit Oil[1], Lavandula Oil/Extract[1], Lemongrass Oil[1], Laurus Nobilis Leaf Oil[1], Camelia Oleifera Seed Oil[1], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Magnolia Officinalis Bark Extract, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Sclerotium Gum, Xanthan Gum, Biosaccharide Gum-1, Arginin, Maltodextrin, Tocopherol (Vitamin E), Lecithin, Sodium Stearoyl Glutamate, Sucrose Stearate, Glyceryl Caprylate, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Limonene[3], Citral[3], Linalool[3], Geraniol[3], Linalyl Acetate[3], Pinene[3], Camphor[3], Terpinolene[3], Terpineol[3], Geranyl Acetate[3], Beta-Caryophyllene[3], Santalol[3], Alpha-Terpinene[3]

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. av vegetabilsk opprinnelse
  3. naturlig bestanddel av eteriske oljer
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: PRIMAVERA LIFE GMBH, Naturparadies 1, 87466 , Oy-Mittelberg, Tyskland, info@primaveralife.com, www.primaveralife.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for PRIMAVERA Livsglede kroppslotion

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder