PRIMAVERA Glücksgefühle dusjbalsam, 200 ml

Skånsom rengjøring med inspirerende duft av sitron og tonka

kr 99 kr 110 -10%

(kr 495 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Sulfatfri og mild mot huden
  • Med tilbakefettende egenskaper

Kjøpes ofte sammen med PRIMAVERA Livsglede Kremdusj, 200 ml

PRIMAVERA Glücksgefühle dusjbalsam, 200 ml kr 99 (kr 495 / l)
PRIMAVERA Livsglede Kremdusj, 200 ml kr 99 (kr 495 / l)
Totalpris: kr 198
Beskrivelse

Med denne sulfatfrie kremdusjen renser du huden mildt og pH-nøytralt. Takket være utvalgte økologiske oljer fra hamp og solsikke, kombinert med økologisk appelsinblomstvann, gir den tilbakefettende, pleiende egenskaper og bevarer hudens naturlige fuktighetsnivå. Samtidig omgir den deg med en solrik, lett og frisk duft fra økologisk sitron og økologisk tonka.

Bruk: Masser inn på fuktig hud, skyll deretter grundig av.

Varenr.: PRIM-26830
Innhold: 200 ml
EAN: 4086900268302
Merke: PRIMAVERA
PRIMAVERAs produktlinjer: Lykkefølelse
Produkttyper: Kroppsrens
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Sulfatfri, Vegan
Duftnoter: Vaniljeaktig, Sitrusaktig
Sertifikater: Leaping Bunny, NaTrue
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Coco Glucoside, Decyl Glucoside, Pentylene Glycol, Parfum[2], Limonene[2], Styrax Tonkinensis Resin Extract[1], Citrus Aurantium Peel Oil[1], Citrus Bergamia Fruit Oil[1], Citrus Lemon Peel Oil[1], Santalum Album (Sandalwood) Oil, Xanthan Gum, Cyamopsis Tetragonoloba (Guar) Gum, Sodium Stearoyl Glutamate, Lactic Acid, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Glycerin, Carrageenan, Citral[2], Linalool[2], Linalyl Acetate[2], Pinene[2], Santalol[2], Geraniol[2]

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. naturlig bestanddel av eteriske oljer
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: PRIMAVERA LIFE GMBH, Naturparadies 1, 87466 , Oy-Mittelberg, Tyskland, info@primaveralife.com, www.primaveralife.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for PRIMAVERA Glücksgefühle dusjbalsam

4,0 av 5 stjerner
5 stjerner
0 (0%)
4 stjerner
1 (100%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

1 vurdering

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder