PRIMAVERA Alles Liebe Duschbalsam, 200 ml

Mild og behagelig duft - for hver dag

kr 99 kr 110 -10%

(kr 495 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Renser skånsomt
  • Tilfører fett og er pH-hudnøytral

Kjøpes ofte sammen med PRIMAVERA Skogstur Dusjbalsam, 200 ml

PRIMAVERA Alles Liebe Duschbalsam, 200 ml kr 99 (kr 495 / l)
PRIMAVERA Skogstur Dusjbalsam, 200 ml kr 99 (kr 495 / l)
Totalpris: kr 198
Beskrivelse

Med denne kremete dusjbalsamen renser du huden din ekstra skånsomt hver dag. De inkluderte sukkertensidene er spesielt milde mot huden, mens utvalgte økologiske ingredienser som appelsinblomst-vann, chiafrø- og olivenolje bevarer hudens naturlige fuktighetsnivå og gir tilførsel av fett. Duftkomposisjonen av økologisk rose og mandarin fryder sansene dine og tilbyr balanserende egenskaper.

Bruk: Massér inn i fuktig hud, og skyll deretter godt av.

Varenr.: PRIM-26730
Innhold: 200 ml
EAN: 4086900267305
Merke: PRIMAVERA
PRIMAVERAs produktlinjer: Alt godt
Produkttyper: Kroppsrens
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Sulfatfri, Vegan
Duftnoter: Rose, Sitrusaktig
Sertifikater: Leaping Bunny, NaTrue
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Coco Glucoside, Decyl Glucoside, Pentylene Glycol, Parfum[2], Limonene[2], Citrus Aurantium Peel Oil[1], Citrus Reticulata Peel Oil[1], Cyamopsis Tetragonoloba (Guar) Gum, Xanthan Gum, Lactic Acid, Glycerin, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Carrageenan, Sodium Stearoyl Glutamate, Linalool[2], Citronellol[2], Pinene[2]

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. naturlig bestanddel av eteriske oljer
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: PRIMAVERA LIFE GMBH, Naturparadies 1, 87466 , Oy-Mittelberg, Tyskland, info@primaveralife.com, www.primaveralife.com

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for PRIMAVERA Alles Liebe Duschbalsam

4,5 av 5 stjerner
5 stjerner
1 (50%)
4 stjerner
1 (50%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

2 vurderinger