Planet Kid Pink Party Badesalt Rose & Granateple, 40 g

100% naturlig og morsomt badesalt

kr 37 kr 42 -12%

(kr 925 / kg, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 40 g

5 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For barn fra 3 år
  • Særlig hudvennlig
  • Med fruktig-blomstrende duft
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med Planet Kid God Sleep Badesalt Kornblomst & Søt Appelsin, 40 g

Planet Kid Pink Party Badesalt Rose & Granateple, 40 g kr 37 (kr 925 / kg)
Planet Kid God Sleep Badesalt Kornblomst & Søt Appelsin, 40 g kr 37 (kr 925 / kg)
Totalpris: kr 74
Beskrivelse

Dette badeproduktet er basert på Camargue-havsaltet og inneholder hudvennlige mineraler samt sporstoffer. Damaskusrosa og granatepleekstrakt gir en livlig duft for å gjøre bading til en herlig stund av pleie, feiring og glede.

Bruk: Tilsett saltet i badevannet og rør grundig med hendene til det er oppløst.

Merknader:

  • Brukes under tilsyn av en voksen.
  • Ikke egnet for barn under 36 måneder.
Varenr.: BERN-042001
Innhold: 40 g
EAN: 3548280420011
Merke: Planet Kid
Konsistens/administrasjonsform: Salt
Produkttyper: Baby- og barnepleie, Badeprodukter
Hudtype: Sensitiv hud
Egenskaper: Vegan
Duftnoter: Blomsteraktig, Fruktig, Rose
Advarselsmerknad: Ikke egnet for barn over 36 måneder., Bruk kun under oppsyn av en voksen
Lagringshinvisning: Kjølig og tørt oppbevart.
Emballasjetype: Pose
For hvem?: Barn
Bestanddeler (INCI)

Maris Sal, Rosa Damascena (Rose) Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Beetroot

Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Labosanté (Planet Kid), 22, rue Norvins, 75018, Paris, Frankrike, www.planet-kid.com/?lng=fr&view=6

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Planet Kid Pink Party Badesalt Rose & Granateple

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder