Planet Kid Mild tannkrem med fluor og kalsium, 50 ml

Optimal pleie og beskyttelse

kr 42 kr 47 -11%

(kr 840 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 50 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Mild rengjøring
  • Styrker tannemaljen
  • Med jordbærsmak

Kjøpes ofte sammen med lavera Tannkrem Complete Care, 75 ml

Planet Kid Mild tannkrem med fluor og kalsium, 50 ml kr 42 (kr 840 / l)
lavera Tannkrem Complete Care, 75 ml kr 32 (kr 427 / l)
Totalpris: kr 74
Beskrivelse

Denne milde tanngeleen gjør den daglige munnhygienen til en glede takket være den herlige jordbærsmaken og den behagelige konsistensen. Den naturlige rengjøringsbasen av disodium cocoyl glutamate og aminosyrestere fra kokos og sukker sikrer en grundig og likevel skånsom rengjøring som beskytter tannemaljen.

Merk:

  • Anbefales ikke å bruke uten tilsyn av en voksen.
  • Dette produktet er ikke et leketøy!
Varenr.: BERN-001001
Innhold: 50 ml
EAN: 3548280010014
Merke: Planet Kid
Fluorinnhold: Opptil 499 ppm
Produkttyper: Munn- og tannpleie, Baby- og barnepleie
Egenskaper: Sulfatfri
Duftnoter: Fruktig
Sertifikater: Cosmébio
For hvem?: Barn
Bestanddeler (INCI)

Hydrogenated Starch Hydrolysate, Aqua, Hydrated Silica, Glycerin, Cellulose Gum, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Sulfate, Aroma, Sodium Monofluorophosphate, Sodium Fluoride, Chondrus Crispus (Carrageenan), Sodium Cocoyl Glutamat, Dikalsiumglyserofosfat, Silicia, CI 77491 (Iron Oxide)

Tilbehør
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Labosanté (Planet Kid), 22, rue Norvins, 75018, Paris, Frankrike, www.planet-kid.com/?lng=fr&view=6

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Planet Kid Mild tannkrem med fluor og kalsium

5 anmeldelser på andre språk

4,3 av 5 stjerner
5 stjerner
9 (56%)
4 stjerner
5 (31%)
3 stjerner
1 (6%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
1 (6%)

16 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 5 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder