Planet Kid 2in1 Tangle Free Raspberry Shampoo, 200 ml

Silkemyk glans og skånsom rensing

kr 75 kr 84 -11%

(kr 375 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

8 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hårtyper
  • Ingen tårer-formulering
  • For lett å gre

Kjøpes ofte sammen med Planet Kid 2in1 Lys Aprikos Sjampo, 200 ml

Planet Kid 2in1 Tangle Free Raspberry Shampoo, 200 ml kr 75 (kr 375 / l)
Planet Kid 2in1 Lys Aprikos Sjampo, 200 ml kr 75 (kr 375 / l)
Totalpris: kr 150
Beskrivelse

Tårer og flokete hår er historie med denne 2in1 sjampoen og balsam. Beriket med rødbeter og kokosnøtt renser den hodebunnen og håret forsiktig for smuss og andre rester. Kamille, hveteprotein og bringebærekstrakt gir fuktighet og gjør håret lett å gre. Den milde formuleringen gjør at produktet ikke svir i øynene.

Varenr.: BERN-003001
Innhold: 200 ml
EAN: 3548280030012
Merke: Planet Kid
Produkttyper: Baby- og barnepleie, Shampoer
Hårtype: For alle hårtyper
Egenskaper: Sulfatfri
Duftnoter: Fruktig
Sertifikater: Cosmébio
For hvem?: Barn
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Hordeum Vulgare Stem Water, Sodium Cocoamphodiacetate, Coco-Betaine, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Decyl Glucoside, Sodium Chloride, Glycerin, Glyceryl Laurate, Lactic Acid, Parfum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sucrose Cocoate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Hydrolized Wheat Protein, Hydrolisert hvetestivelse, Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit Extract, Citricacid, CI 75470 (Carmine)

Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Labosanté (Planet Kid), 22, rue Norvins, 75018, Paris, Frankrike, www.planet-kid.com/?lng=fr&view=6

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Planet Kid 2in1 Tangle Free Raspberry Shampoo

4 anmeldelser på andre språk

2,7 av 5 stjerner
5 stjerner
1 (16%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
2 (33%)
2 stjerner
2 (33%)
1 stjerne
1 (16%)

6 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 4 anmeldelser på et andre språk.