Phitofilos Sjampo for hyppig bruk, 200 ml

Lett og mild rens med frisk Aloe

kr 147 kr 164 -10%

(kr 735 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 134 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hårtyper
  • Gir glans
  • Sikrer smidighet

Kjøpes ofte sammen med Phitofilos Pura Lett Balsam, 200 ml

Phitofilos Sjampo for hyppig bruk, 200 ml kr 147 (kr 735 / l)
Phitofilos Pura Lett Balsam, 200 ml kr 152 (kr 760 / l)
Totalpris: kr 299
Beskrivelse

Denne sjampoen for hyppig bruk er lett og mild og er laget på en basis av plantebaserte tensider. Den er egnet for alle hårtyper og inneholder en blanding av ekstrakter fra Aloe Vera, grønn te, kattost og legestokkrose, som hjelper til med å bevare strukturen til hår og hodebunn. Produktet renser uten å irritere og gir smidig og glansfullt hår!

Bruk:

  • Påfør i vått hår og skum opp.
  • La virke i noen minutter slik at planteekstraktene kan utføre sine positive egenskaper, og skyll deretter ut.
Varenr.: PHIT-8052204371044
Innhold: 200 ml
EAN: 8052204371044
Merke: Phitofilos
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: For alle hårtyper
Egenskaper: Nikkeltestet, Unisex, Vegan
Sertifikater: AIAB, Vegan OK
Emballasjetype: Flaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Sodium Cocoyl Sarcosinate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Camelia Sinensis Leaf Extract[2], Malva Sylvestris Flower/Leaf/Stem Extract[2], Althea Officinalis Root Extract[2], Coco Glucoside, Glycerin, Glyceryl Oleate, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, Sodium Dehydroacetate, Parfum[1]

  1. allergenfri
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Phitofilos srl, via delle Antille 29/a, 00071, Pomezia (RM), Italia, info@phitofilos.it

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Phitofilos Sjampo for hyppig bruk

23 anmeldelser på andre språk

3,9 av 5 stjerner
5 stjerner
34 (39%)
4 stjerner
25 (28%)
3 stjerner
16 (18%)
2 stjerner
7 (8%)
1 stjerne
5 (5%)

87 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 23 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder