Phitofilos Pura Lett Balsam, 200 ml

Gir fyldig smidighet og forbedret greevne!

kr 152 kr 169 -10%

(kr 760 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For krøllete hår som raskt blir fettete
  • Tynget ikke
  • Vegansk og testet for nikkel

Kjøpes ofte sammen med Phitofilos Sjampo for hyppig bruk, 200 ml

Phitofilos Pura Lett Balsam, 200 ml kr 152 (kr 760 / l)
Phitofilos Sjampo for hyppig bruk, 200 ml kr 147 (kr 735 / l)
Totalpris: kr 299
Beskrivelse

Denne balsamen fra Phitofilos inneholder quinoaproteiner og er ideell for å løsne og pleie krøllete hår som har en tendens til å bli raskt fettete. Den lette formelen virker nærende uten å tynge håret og gir smidighet og letthet.

Bruk:

  • Påfør på fuktig hår etter vask.
  • La virke i noen minutter og skyll deretter ut.
  • Balsamen kan også brukes som en hårmaske ved å forlenge virketiden til 10 minutter.
  • Balsamen kan også påføres hodebunnen.

  • vegansk
  • testet for nikkel
  • AIAB-sertifikat
  • Duft fri for allergener
Varenr.: PHIT-8052204371051
Innhold: 200 ml
EAN: 8052204371051
Merke: Phitofilos
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Hårpleie
Hårtype: Fett hår, Kruset / frizzy hår, Krøllete hår
Egenskaper: Nikkeltestet, Vegan
Sertifikater: AIAB, Vegan OK
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Hydrolyzed Quinoa, Camelia Sinensis Leaf Extract[2], Malva Sylvestris Flower/Leaf/Stem Extract[2], Althea Officinalis Root Extract[2], Lactic Acid, Glycerin, Tocopherol (Vitamin E), Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Benzyl Alcohol, Behenamidopropyl Dimethylamine, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Parfum[1]

  1. allergenfri
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Phitofilos srl, via delle Antille 29/a, 00071, Pomezia (RM), Italia, info@phitofilos.it

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Phitofilos Pura Lett Balsam

50 anmeldelser på andre språk

3,9 av 5 stjerner
5 stjerner
46 (37%)
4 stjerner
38 (30%)
3 stjerner
24 (19%)
2 stjerner
12 (9%)
1 stjerne
3 (2%)

123 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 50 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder