Phitofilos Glanssjampo Rød, 200 ml

Skånsom rengjøring med fargefornyelse

kr 133 kr 148 -10%

(kr 665 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 121 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For rødt og kastanjebrunt hår
  • Renser skånsomt
  • pH-verdi: ca. 4-5

Kjøpes ofte sammen med Phitofilos Restrukturerende balsam, 200 ml

Phitofilos Glanssjampo Rød, 200 ml kr 133 (kr 665 / l)
Phitofilos Restrukturerende balsam, 200 ml kr 144 (kr 720 / l)
Totalpris: kr 277
Beskrivelse

Dette sjampoen tilbyr fargefornyende egenskaper for rødt og kastanjebrunt hår. Det forlenger fargeresultatet på plante- og konvensjonelt farget hår og er spesielt skånsom. Formuleringen kjennetegnes av plantebaserte tensider og inneholder en høy andel av vandige ekstrakter fra henna. Henna-sjampoen renser skånsomt og etterlater håret mykt, glansfullt og sunt utseende.

Bruk: Masser inn i fuktig hår og skyll ut med rent vann.

Varenr.: PHIT-COSM185
Innhold: 200 ml
EAN: 8052204373345
Merke: Phitofilos
Fargetoner: Rød, Rødbrun / Henna
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: Farget hår
Egenskaper: Nikkeltestet, Vegan
Sertifikater: AIAB, Vegan OK
Emballasjetype: Flaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Ammoniumlaurylsulfat, Lawsonia Inermis Leaf Extract, Cocamidopropyl Betaine, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract[2], Daucus Carota Sativa Root Extract[2], Oryza Sativa Extract[2], Citricacid, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Lactic Acid, Sodium Cocoyl Sarcosinate, Sodium Dehydroacetate, Benzyl Alcohol, Parfum[1]

  1. allergenfri
  2. fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Phitofilos srl, via delle Antille 29/a, 00071, Pomezia (RM), Italia, info@phitofilos.it

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Phitofilos Glanssjampo Rød

40 anmeldelser på andre språk

4,4 av 5 stjerner
5 stjerner
38 (60%)
4 stjerner
13 (20%)
3 stjerner
10 (15%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
2 (3%)

63 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 40 anmeldelser på et andre språk.