Phitofilos Brio Nøytral Hårgel, 200 ml

Restrukturerende og glansgivende stylingprodukt!

kr 139 kr 155 -10%

(kr 695 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hårtyper
  • Formende uten å gjøre håret fett
  • Fri for duftstoffer
  • Vegansk & testet for nikkel

Kjøpes ofte sammen med URTEKRAM Duftfri sjampo for sensitiv hodebunn, 500 ml

Phitofilos Brio Nøytral Hårgel, 200 ml kr 139 (kr 695 / l)
URTEKRAM Duftfri sjampo for sensitiv hodebunn, 500 ml kr 125 (kr 250 / l)
Totalpris: kr 264
Beskrivelse

Det nøytrale hårgeleet fra Phitofilos er en vegansk og økologisk stylinghjelp med ekstrakter fra trollhassel. Det har modellerende, restrukturerende og glansgivende egenskaper. Slik kan du oppnå en individuell styling med elastisitet og utstråling uten å gjøre håret fett.

Bruksanvisning:

  • Kan brukes på fuktig eller tørt hår.
  • Fordel geleen jevnt i håret.

  • vegansk
  • testet for nikkel
  • AIAB-sertifikat
  • uten duft
Varenr.: PHIT-8052204371075
Innhold: 200 ml
EAN: 8052204371075
Merke: Phitofilos
Produkttyper: Hårstyling
Hårtype: For alle hårtyper
Egenskaper: Nikkeltestet, Uparfymert, Vegan
Duftnoter: Duftnøytral
Sertifikater: AIAB, Vegan OK
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Alcohol Denat[1], Hydroxyethyl Cellulose, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Bark/Leaf/Twig Extract[2], Glycerin, Lactic Acid, Sodium Hydroxyde

  1. av naturlig opprinnelse
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Phitofilos srl, via delle Antille 29/a, 00071, Pomezia (RM), Italia, info@phitofilos.it

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Phitofilos Brio Nøytral Hårgel

13 anmeldelser på andre språk

4,1 av 5 stjerner
5 stjerner
9 (60%)
4 stjerner
3 (20%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
2 (13%)
1 stjerne
1 (6%)

15 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 13 anmeldelser på et andre språk.