Phitofilos Baby badeskum, 200 ml

Skånsomt badeprodukt med pleiende fermenterte ekstrakter

kr 113 kr 126 -10%

(kr 565 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

6 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Særdeles hudvennlig
  • Gir fuktighet
  • Mykgjørende egenskaper

Kjøpes ofte sammen med Phitofilos Baby Shampoo, 200 ml

Phitofilos Baby badeskum, 200 ml kr 113 (kr 565 / l)
Phitofilos Baby Shampoo, 200 ml kr 127 (kr 635 / l)
Totalpris: kr 240
Beskrivelse

Det særdeles hudvennlige badeskummet er formulert på grunnlag av plantebaserte tensider, som er ideelle for den følsomme babyhuden. I tillegg inneholder det bioaktive fermenter fra ask og havre, som i synergi med økologiske ekstrakter fra legestokkrose og ringblomst hydrerer og gjør huden myk. Den milde duften er fri for allergener.

Bruksanvisning:

  • Ha en liten mengde av produktet direkte i badevannet.
  • Eller påfør med hendene på huden og masser forsiktig. Skyll deretter av.
Varenr.: PHIT-COSM187
Innhold: 200 ml
EAN: 8052204373277
Merke: Phitofilos
Produkttyper: Baby- og barnepleie, Badeprodukter
Hudtype: Sensitiv hud
Egenskaper: Nikkeltestet, Vegan
Sertifikater: AIAB, Vegan OK
For hvem?: Baby
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Disodium Cocoamphodiacetate, Sodium Cocoyl Sarcosinate, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Sodium Chloride, Fraxinus Excelsior Bark Extract, Avena Sativa (Oat) Leaf/Stalk Extract, Althea Officinalis Root Extract[2], Calendula Officinalis Flower Extract[2], Saccharomyces Ferment Lysate Filtrate, Tocopherol (Vitamin E), Citricacid, Glycerin, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Lactic Acid, Potassium Sorbate, Dehydroacetic Acid, Benzoic Acid, Benzyl Alcohol, Parfum[1]

  1. allergenfri
  2. fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Phitofilos srl, via delle Antille 29/a, 00071, Pomezia (RM), Italia, info@phitofilos.it

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Phitofilos Baby badeskum

4,4 av 5 stjerner
5 stjerner
3 (60%)
4 stjerner
1 (20%)
3 stjerner
1 (20%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

5 vurderinger

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder