Organic Shop Voluminerende hodebunnsskrubb Fig & Nype, 75 ml

Oppfriskende pleie for en balansert hodebunn

kr 39 kr 44 -11%

(kr 520 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 75 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For fett hår
  • Skånsom i bruk
  • Klarnende

Kjøpes ofte sammen med BEMA COSMETICI HairPro Restrukturerende Hårmaske, 200 ml

Organic Shop Voluminerende hodebunnsskrubb Fig & Nype, 75 ml kr 39 (kr 520 / l)
BEMA COSMETICI HairPro Restrukturerende Hårmaske, 200 ml kr 170 (kr 850 / l)
Totalpris: kr 209
Beskrivelse

Den verdifulle formelen med fikenekstrakt og nypefrøolje har nærende egenskaper som også pleier håret i lengdene. Skrubben renser hodebunnen grundig og støtter hudens naturlige balanse.

Bruk:

  • Påfør på fuktig hodebunn og masser forsiktig.
  • La virke i 3 minutter og skyll grundig.
  • Vask deretter håret som vanlig.
  • Bruk en gang i uken.
Varenr.: NS-36005
Innhold: 75 ml
EAN: 4743318140162
Merke: Organic Shop
Hodebunnspleie: Peelinger
Produkttyper: Hårpleie
Hårtype: Fett hår
Egenskaper: Vegan
Sertifikater: Vegan Society, BDIH - Cosmos Natural
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Glycerin, Prunus Armeniaca Shell Powder[1], Decyl Glucoside, Xanthan Gum, Lauryl Glucoside, Ficus Carica (Echte Feige) Fruit Extract[1], Rosa Canina Fruit Extract[1], Menthol, Lactic Acid, Citricacid, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Parfum, Citronellal

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Eurobio Lab OÜ, Leiva 5, 12618, Tallinn, Estland, www.eurobiolab.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Organic Shop Voluminerende hodebunnsskrubb Fig & Nype

7 anmeldelser på andre språk

3,8 av 5 stjerner
5 stjerner
1 (12%)
4 stjerner
4 (50%)
3 stjerner
3 (37%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

8 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 7 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder