Organic Shop Skånsom Rensegel Aloe & Avokado, 200 ml

Skånsom rensing for en strålende hud

kr 51 kr 57 -11%

(kr 255 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Med verdifulle planteekstrakter
  • Behagelig tekstur

Kjøpes ofte sammen med Organic Shop Beroligende Ansiktsvann Aloe & Avocado, 150 ml

Organic Shop Skånsom Rensegel Aloe & Avokado, 200 ml kr 51 (kr 255 / l)
Organic Shop Beroligende Ansiktsvann Aloe & Avocado, 150 ml kr 54 (kr 360 / l)
Totalpris: kr 105
Beskrivelse

Den forfriskende rensegelen danner et mykt skum med vann og fjerner skånsomt urenheter. Økologisk avokadoolje og ekstrakt av økologisk aloe vera gir fuktighet og lar huden stråle.

Bruk:

  • Masser produktet inn i fuktig hud til det dannes et mykt skum.
  • Skyll deretter av med lunkent vann.
Varenr.: NS-36009
Innhold: 200 ml
EAN: 4743318140735
Merke: Organic Shop
Konsistens/administrasjonsform: Gel
Produkttyper: Ansiktsrens
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Vegan
Sertifikater: Vegan Society, BDIH - Cosmos Natural
PAO: 12 måneder
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Ansiktsrens (konsistens): Vaskegeleer
Emballasjetype: Pumpeflaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Lauryl Glucoside, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Parfum

Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Eurobio Lab OÜ, Leiva 5, 12618, Tallinn, Estland, www.eurobiolab.com

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Organic Shop Skånsom Rensegel Aloe & Avokado

5 anmeldelser på andre språk

3,9 av 5 stjerner
5 stjerner
4 (33%)
4 stjerner
6 (50%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
1 (8%)
1 stjerne
1 (8%)

12 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 5 anmeldelser på et andre språk.