Organic Shop Nærende kroppskrem Bjørnebær og Blåbær, 250 ml

Fruktig pleiekrem for en silkemyk hudfølelse

kr 46 kr 52 -12%

(kr 184 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 250 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Trekker raskt inn
  • Med verdifulle fruktekstrakter

Kjøpes ofte sammen med Organic Shop Fuktighetsgivende Kroppsmousse Vanilje & Orkidé, 250 ml

Organic Shop Nærende kroppskrem Bjørnebær og Blåbær, 250 ml kr 46 (kr 184 / l)
Organic Shop Fuktighetsgivende Kroppsmousse Vanilje & Orkidé, 250 ml kr 46 (kr 184 / l)
Totalpris: kr 92
Beskrivelse

Den unike teksturen trekker raskt inn i huden og etterlater en behagelig og velpleid følelse. Økologiske blåbær- og bjørnebærekstrakter har fuktighetsgivende og beskyttende egenskaper.

Bruk: Masseres forsiktig inn i kroppens hud.

Varenr.: NS-36032
Innhold: 250 ml
EAN: 4743318141176
Merke: Organic Shop
Produkttyper: Kroppspleie
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Vegan
Duftnoter: Fruktig
Sertifikater: Vegan Society, BDIH - Cosmos Natural
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Cetearylalcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate Se, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Coco Caprylate/Caprate, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Glycerin, Octyldodecanol, Vaccinium Vulcanorum Fruit Extract[1], Rubus Fruticosus Fruit Extract[1], Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Rubus Idaeus (Raspberry) Seed Oil[1], Fragaria Vesca Fruit Extract[1], Malpighia Punicifolia (Acerola) Fruit Extract[1], Maltodextrin, Tocopherol (Vitamin E), Xanthan Gum, Sodium Stearoyl Glutamate, Citricacid, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum, CI 77491 (Iron Oxide), CI 77499 (Iron Oxide), CI 77007 (Ultramarines), Silicia, Caolin Clay, Citral, Limonene

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Eurobio Lab OÜ, Leiva 5, 12618, Tallinn, Estland, www.eurobiolab.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Organic Shop Nærende kroppskrem Bjørnebær og Blåbær

3 anmeldelser på andre språk

4,5 av 5 stjerner
5 stjerner
3 (75%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
1 (25%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

4 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 3 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder