Officina Naturae Curly Hair Shampoo, 200 ml

Si farvel til krusete krøller - rik rens for krøller

kr 99 kr 110 -10%

(kr 495 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager fra og med 02. november

Hvorfor tar det lengre tid?

Hvorfor tar det lengre tid? Denne varen er ikke på lager for øyeblikket, men den kommer snart. Du kan bestille nå. Vi sender deg varen med én gang vi får den på lager. Lukk meldingen

Leveres før onsdag, 11. november

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 90 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For krøllete & krusete hår
  • Beskytter mot tørrhet
  • Styrkende formel
  • Gir glans
  • AIAB AIAB
  • Nikkeltestet Nikkeltestet
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med Officina Naturae Ultra Gentle Conditioner, 250 ml

Officina Naturae Curly Hair Shampoo, 200 ml kr 99 (kr 495 / l)
Officina Naturae Ultra Gentle Conditioner, 250 ml kr 115 (kr 460 / l)
Totalpris: kr 214
Beskrivelse

Med kraften fra næringsrike og svært pleiende ingredienser gir denne sjampoen krøllene dine mer styrke og volum. Økologisk havreekstrakt, hveteprotein og naturlig glansgivende inulin sørger for en ekstra skånsom og effektiv rengjøring, samtidig som håret får tilbake sin naturlige skjønnhet. Den naturlige duften av fersken, kokos og appelsin gir en herlig fruktig duftopplevelse.

Bruk:

  • Påfør en liten mengde sjampo i vått hår og masser inn til det dannes et kremet skum.
  • Skyll deretter grundig og tørk håret forsiktig med et mykt håndkle.
  • Avslutt gjerne med den matchende balsamen fra Officina Naturae.
Varenr.: XBO-ONA-ONCS28.003
Innhold: 200 ml
EAN: 8033148535730
Merke: Officina Naturae
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: Krøllete hår
Egenskaper: Curly Girl Method-godkjent, Nikkeltestet, Sulfatfri, Vegan
Duftnoter: Fruktig, Sitrusaktig
Sertifikater: AIAB
PAO: 6 måneder
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Flaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Sodium Lauryl Sulfoacetat, Inulin, Sodium Methyl 2-Sulfolaurate, Cocamidopropyl Betaine, Disodium 2-Sulfolaurate, Avena Sativa (Oat) Bran Extract[1], Hydrolized Wheat Protein, Glycerin, Glyceryl Caprylate/Caprate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Parfum, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Lactic Acid, Linalyl Acetate

  1. fra økologisk dyrking
Passende produkter
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Officina Naturae di Carlini Silvia e Urbinati Pierluca srl, via Del Capriolo 3, 47923, Rimini, Italia, www.officinanaturae.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Officina Naturae Curly Hair Shampoo

6 anmeldelser på andre språk

4,3 av 5 stjerner
5 stjerner
6 (60%)
4 stjerner
2 (20%)
3 stjerner
1 (10%)
2 stjerner
1 (10%)
1 stjerne
0 (0%)

10 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 6 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder