Officina Naturae onYOU Hårmaske for tørt hår, 150 ml

Bekjemper frizz og tilfører fuktighet

kr 125 kr 139 -10%

(kr 833 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 150 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For tørt og sprøtt hår
  • Også for sensitiv hodebunn
  • Fuktighetsgivende og adstringerende
  • AIAB AIAB
  • Nikkeltestet Nikkeltestet
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med NeBiolina Hair Conditioner, 200 ml

Officina Naturae onYOU Hårmaske for tørt hår, 150 ml kr 125 (kr 833 / l)
NeBiolina Hair Conditioner, 200 ml kr 66 (kr 330 / l)
Totalpris: kr 191
Beskrivelse

Etter solbading på stranden, farging, hyppig føning eller retting ved høye temperaturer kan håret ditt bli tørt og skadet. Med den nærende hårmasken fra onYOU-serien til Officina Naturae kan du bekjempe disse uheldige ytre påvirkningene og gi håret ditt tilbake dets vitalitet. Det aktive komplekset av kakaosmør, kokosolje og bjørnebær-ekstrakter pleier fra rot til spiss og tar også forsiktig vare på sensitiv hodebunn. Takket være de blomster- og trefruktaktige notene vil du også være omgitt av en sensuell eksotisk duft.

Bruk:

  • Tørk håret med et mykt håndkle etter vask og fordel masken deretter i håret.
  • La virke i 10 minutter og skyll deretter ut.
Varenr.: XBO-ONA-ONCS28.011
Innhold: 150 ml
EAN: 8033148535815
Merke: Officina Naturae
Konsistens/administrasjonsform: krem
Produkttyper: Hårpleie
Hårtype: Slitt hår, Tørt hår
Egenskaper: Nikkeltestet, Vegan
Duftnoter: Blomsteraktig, Fruktig, Treaktig
Sertifikater: AIAB
PAO: 6 måneder
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Boks
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Myristyl Alcohol, Cetearylalcohol, Behenamidopropyl Dimethylamine, Glycerin, Ricinus Communis Seed Oil[1], Linum Usitatissimum Seed Oil[1], Cocos Nucifera (Coconut) Oil[1], Parfum, Theobroma Cacao Seed Butter[1], Tussilago Farfara Leaf Extract, Achillea Millefolium Extract, Cinchona Succirubra Bark Extract, Arctostaphylos Uva Ursi (Bearberry) Leaf Extract[1], Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Benzyl Alcohol, Sodium Dehydroacetate, Xanthan Gum, Lactic Acid, Amyl Cinnamal, Coumarin, Pogostemon Cablin Oil, Vanillin, Citrus Bergamia Peel Oil

  1. fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Officina Naturae di Carlini Silvia e Urbinati Pierluca srl, via Del Capriolo 3, 47923, Rimini, Italia, www.officinanaturae.com

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Officina Naturae onYOU Hårmaske for tørt hår

1 anmeldelser på andre språk

3,5 av 5 stjerner
5 stjerner
1 (25%)
4 stjerner
2 (50%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
1 (25%)

4 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 1 anmeldelse på et annet språk.