Officina Naturae onYOU Hårmaske for krøllete hår, 150 ml

Definerende, glansgivende og herlig duftende

kr 125 kr 139 -10%

(kr 833 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 150 ml

5 stk. igjen på lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For krøllete hår
  • Rik på vitaminer og antioksidanter
  • Nærende og styrkende
  • AIAB AIAB
  • Nikkeltestet Nikkeltestet
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med NeBiolina Hair Conditioner, 200 ml

Officina Naturae onYOU Hårmaske for krøllete hår, 150 ml kr 125 (kr 833 / l)
NeBiolina Hair Conditioner, 200 ml kr 66 (kr 330 / l)
Totalpris: kr 191
Beskrivelse

Med denne rike masken kan du fremheve volumet i håret ditt ytterligere og virkelig få frem din manke. Den originale formelen inneholder lakser- og linfrøolje samt havreekstrakt som fungerer mot frizz og reduserer tørrhet og matte tupper. Selv om håret ditt ofte er vanskelig å håndtere, vil hårkuren løsne floker og gjøre det lettere å kamme. En berusende blanding av fersken, kokosnøtt, appelsin og liljekonvall skaper god stemning.

Bruk:

  • Tørk håret med et mykt håndkle etter vask, og fordel deretter masken i håret.
  • La virke i 10 minutter og skyll deretter ut.
Varenr.: XBO-ONA-ONCS28.013
Innhold: 150 ml
EAN: 8033148535839
Merke: Officina Naturae
Konsistens/administrasjonsform: krem
Produkttyper: Hårpleie
Hårtype: Kruset / frizzy hår, Krøllete hår
Egenskaper: Nikkeltestet, Vegan
Duftnoter: Blomsteraktig, Fruktig, Sitrusaktig
Sertifikater: AIAB
PAO: 6 måneder
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Boks
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Cetearylalcohol, Myristyl Alcohol, Behenamidopropyl Dimethylamine, Ricinus Communis Seed Oil[1], Glycerin, Linum Usitatissimum Seed Oil[1], Avena Sativa (Oat) Bran Extract, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Parfum, Benzyl Alcohol, Sodium Dehydroacetate, Xanthan Gum, Lactic Acid, Linalyl Acetate

  1. fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Officina Naturae di Carlini Silvia e Urbinati Pierluca srl, via Del Capriolo 3, 47923, Rimini, Italia, www.officinanaturae.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Officina Naturae onYOU Hårmaske for krøllete hår

3 anmeldelser på andre språk

4,8 av 5 stjerner
5 stjerner
4 (80%)
4 stjerner
1 (20%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

5 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 3 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder