Officina Naturae onYOU Curly Shampoo, 200 ml

Gjør krusete manker lykkelige igjen

kr 115 kr 128 -10%

(kr 575 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 104 / stk.-19%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For krøllete hår
  • Type 3C til 4C
  • For glans og vitalitet
  • AIAB AIAB
  • Nikkeltestet Nikkeltestet
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med GYADA Cosmetics Modellerende krøllebalsam, 200 ml

Officina Naturae onYOU Curly Shampoo, 200 ml kr 115 (kr 575 / l)
GYADA Cosmetics Modellerende krøllebalsam, 200 ml kr 149 (kr 745 / l)
Totalpris: kr 264
Beskrivelse

Denne Curly Shampoo fra Officina Naturae er utviklet for å beskytte krøllete hår og gi det tilstrekkelig fuktighet, slik at det naturlig glinser og er godt næret. Spesielt når håret ditt virker ustyrlig, sikrer sjampoen riktig pleie til små, tette krøller (3C) og også afrokrøller (4A/4B/4C). Beriket med økologisk aprikoskjerneolje, økologisk kakaosmør, økologisk havreekstrakt og hvetepeptider, gir formuleringen viktige næringsstoffer og danner samtidig en beskyttende film. På den måten forblir balansen intakt, og krøllene dine får et lett, definert utseende. Gled deg over et friskt og livlig utseende!

Bruksanvisning:

  • Fukt håret og påfør en liten mengde sjampo.
  • Masser skummet inn, og skyll deretter grundig.
  • For videre pleie, bruk Curly Mask fra Officina Naturae!
Varenr.: XBO-ONA-ONCS28.029
Innhold: 200 ml
EAN: 8033148536690
Merke: Officina Naturae
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: Kruset / frizzy hår, Krøllete hår
Egenskaper: Curly Girl Method-godkjent, Nikkeltestet, Sulfatfri, Vegan
Sertifikater: AIAB
PAO: 6 måneder
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Flaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Sodium Lauryl Sulfoacetat, Inulin, Sodium Methyl 2-Sulfolaurate, Cocamidopropyl Betaine, Disodium 2-Sulfolaurate, Saccharide Isomerate, Hydrolized Wheat Protein, Avena Sativa (Oat) Bran Extract[1], Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil[1], Theobroma Cacao Seed Butter[1], Glycerin, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Parfum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Lactic Acid, Benzyl Alcohol, Glyceryl Caprylate/Caprate, Citric Acid, Sodium Citrate, Limonene, Citrus Bergamia Peel Oil, Vanillin

  1. fra økologisk dyrking
Tilbehør
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Officina Naturae di Carlini Silvia e Urbinati Pierluca srl, via Del Capriolo 3, 47923, Rimini, Italia, www.officinanaturae.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Officina Naturae onYOU Curly Shampoo

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder