Officina Naturae Curly Cowash, 200 ml

Det skånsomme 2-i-1 velværeprogrammet

kr 161

(kr 805 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager fra og med 02. november

Hvorfor tar det lengre tid?

Hvorfor tar det lengre tid? Denne varen er ikke på lager for øyeblikket, men den kommer snart. Du kan bestille nå. Vi sender deg varen med én gang vi får den på lager. Lukk meldingen

Leveres før onsdag, 11. november

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For krøllete & tørt hår
  • Renser & pleier
  • Styrker hodebunnen
  • AIAB AIAB
  • Nikkeltestet Nikkeltestet
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med GYADA Cosmetics Modellerende krøllebalsam, 200 ml

Officina Naturae Curly Cowash, 200 ml kr 161 (kr 805 / l)
GYADA Cosmetics Modellerende krøllebalsam, 200 ml kr 166 (kr 830 / l)
Totalpris: kr 327
Beskrivelse

Dette revolusjonerende produktet er spesielt utviklet for krøllete hår, særlig for hår med sterke krøller eller som har en tendens til å bli tørt, og gir både skånsom rensing og fuktighetspleie i ett trinn. Curly Cowash kombinerer mildheten til en sjampo med den pleiende effekten av en balsam. På denne måten blir håret ditt vasket, fuktet og forsynt med verdifulle næringsstoffer samtidig. Den næringsrike formelen med økologisk ricinusfrøolje gjør krøllene dine supermyke og fjerner samtidig talg fra hodebunnen. Samtidig forsyner aprikoskjerneolje håret ditt med essensielle fettsyrer og viktige vitaminer, og gir det en fantastisk glans. Den økologiske kakaosmøret, som er utvunnet ved hjelp av en skånsom presseprosess, utfyller den milde formelen med sine beskyttende egenskaper og gir håret ekstra smidighet. På denne måten blir håret ditt lettere å gre og stråler igjen i all sin prakt.

Bruk:

  • Påfør produktet på vått hår og masser det forsiktig inn med litt vann.
  • Skyll deretter ut umiddelbart.
Varenr.: XBO-ONA-ONCS28.030
Innhold: 200 ml
EAN: 8033148536713
Merke: Officina Naturae
Konsistens/administrasjonsform: krem
Produkttyper: Co-wash
Hårtype: Kruset / frizzy hår, Krøllete hår, Tørt hår
Egenskaper: Curly Girl Method-godkjent, Nikkeltestet, Vegan
Sertifikater: AIAB
PAO: 6 måneder
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Flaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Behenamidopropyl Dimethylamine, Myristyl Alcohol, Cetearylalcohol, Ricinus Communis Seed Oil[1], Glycerin, Lauryl Glucoside, Parfum, Saccharide Isomerate, Theobroma Cacao Seed Butter[1], Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil[1], Avena Sativa (Oat) Bran Extract[1], Lactic Acid, Benzyl Alcohol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Dehydroacetate, Xanthan Gum, Citric Acid, Sodium Citrate, Limonene, Linalool, Citrus Bergamia Peel Oil, Vanillin

  1. fra økologisk dyrking
Tilbehør
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Officina Naturae di Carlini Silvia e Urbinati Pierluca srl, via Del Capriolo 3, 47923, Rimini, Italia, www.officinanaturae.com

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Officina Naturae Curly Cowash

3 anmeldelser på andre språk

3,5 av 5 stjerner
5 stjerner
1 (25%)
4 stjerner
1 (25%)
3 stjerner
1 (25%)
2 stjerner
1 (25%)
1 stjerne
0 (0%)

4 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 3 anmeldelser på et andre språk.