Officina Naturae onYOU Balsam for rett hår, 150 ml

Rikholdig balsam for et perfekt resultat

kr 95 kr 106 -10%

(kr 633 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 150 ml

9 stk. igjen på lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For rett og fint hår
  • Også for sensitiv hodebunn
  • Gir elastisitet og smidighet
  • AIAB AIAB
  • Nikkeltestet Nikkeltestet
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med Antipodes Manuka + Orange Volume & Shine Shampoo, 340 ml

Officina Naturae onYOU Balsam for rett hår, 150 ml kr 95 (kr 633 / l)
Antipodes Manuka + Orange Volume & Shine Shampoo, 340 ml kr 300 (kr 882 / l)
Totalpris: kr 395
Beskrivelse

Denne balsamen er spesielt utviklet for å motvirke uønsket krusning og bevare hårets rette struktur. Med søtmandelproteiner og naturlig legemaldekstrakt av glyserin blir håret silkemykt og uimotståelig glansfullt, samtidig som også en sensitiv hodebunn nyter godt av skånsom pleie. Den friske duften av fersken, kokosnøtt, appelsin og liljekonvall minner om en herlig avslappet vårdag.

Bruk:

  • Påfør en liten mengde balsam på det fuktige håret, med fokus på tuppene.
  • La virke i noen minutter før du skyller ut.
  • De glatteegenskapene til denne balsamen forsterkes i kombinasjon med Shampoo For Straight Hair eller i veksel med Hair Mask For Straight Hair fra Officina Naturae.
Varenr.: XBO-ONA-ONCS28.008
Innhold: 150 ml
EAN: 8033148535785
Merke: Officina Naturae
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Hårpleie
Hårtype: Fint hår, Glatthåret
Egenskaper: Nikkeltestet, Vegan
Duftnoter: Blomsteraktig, Fruktig
Sertifikater: AIAB
PAO: 6 måneder
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Flaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Behenamidopropyl Dimethylamine, Myristyl Alcohol, Cetearylalcohol, Glycerin, Hydrolyzed Sweet Almond Seedcake[1], Althea Officinalis Root Extract[1], Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Parfum, Benzyl Alcohol, Sodium Dehydroacetate, Xanthan Gum, Lactic Acid, Linalyl Acetate

  1. fra økologisk dyrking
Passende produkter
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Officina Naturae di Carlini Silvia e Urbinati Pierluca srl, via Del Capriolo 3, 47923, Rimini, Italia, www.officinanaturae.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Officina Naturae onYOU Balsam for rett hår

1 anmeldelser på andre språk

4,0 av 5 stjerner
5 stjerner
2 (50%)
4 stjerner
1 (25%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
1 (25%)
1 stjerne
0 (0%)

4 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 1 anmeldelse på et annet språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder