Officina Naturae onYOU Balsam for krøllete hår, 150 ml

Fremhever den naturlige skjønnheten

kr 95 kr 106 -10%

(kr 633 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 150 ml

På lager fra og med 02. november

Hvorfor tar det lengre tid?

Hvorfor tar det lengre tid? Denne varen er ikke på lager for øyeblikket, men den kommer snart. Du kan bestille nå. Vi sender deg varen med én gang vi får den på lager. Lukk meldingen

Leveres før onsdag, 11. november

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For krøllete hår
  • Eliminerer frizz
  • Rik på vitaminer og antioksidanter
  • AIAB AIAB
  • Nikkeltestet Nikkeltestet
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med Officina Naturae onYOU Curly Shampoo, 200 ml

Officina Naturae onYOU Balsam for krøllete hår, 150 ml kr 95 (kr 633 / l)
Officina Naturae onYOU Curly Shampoo, 200 ml kr 115 (kr 575 / l)
Totalpris: kr 210
Beskrivelse

Denne rike balsamen revitaliserer krøllete og krusete hår og gjenoppretter elastisiteten. Takket være den spesielle formelen med økologisk ricinusolje og økologisk havre-ekstrakt, holder fuktighetsbalansen seg stabil, og strukturen styrkes på en bærekraftig måte. Slik blir ikke tuppene skadet av varme fra føning, og håret ditt føles supermykt og velpleid etter styling. Energien fra herlig duftende frukter gir deg også en vidunderlig følelse av friskhet.

Bruk:

  • Tørk håret med et håndkle etter vask uten å gni, og arbeid balsamen inn i lengdene med fingrene eller en bredtannet kam fra tuppene og opp.
  • La virke i noen minutter og skyll godt ut.
  • For optimal pleie, bruk balsamen i kombinasjon med Shampoo for krøllete hår eller alternativt med Hårmaske for krøllete hår fra Officina Naturae.
Varenr.: XBO-ONA-ONCS28.009
Innhold: 150 ml
EAN: 8033148535792
Merke: Officina Naturae
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Hårpleie
Hårtype: Kruset / frizzy hår, Krøllete hår
Egenskaper: Curly Girl Method-godkjent, Nikkeltestet, Vegan
Duftnoter: Fruktig
Sertifikater: AIAB
PAO: 6 måneder
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Flaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Behenamidopropyl Dimethylamine, Myristyl Alcohol, Ricinus Communis Seed Oil[1], Glycerin, Cetearylalcohol, Avena Sativa (Oat) Bran Extract, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Parfum, Benzyl Alcohol, Sodium Dehydroacetate, Xanthan Gum, Lactic Acid, Linalyl Acetate

  1. fra økologisk dyrking
Passende produkter
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Officina Naturae di Carlini Silvia e Urbinati Pierluca srl, via Del Capriolo 3, 47923, Rimini, Italia, www.officinanaturae.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Officina Naturae onYOU Balsam for krøllete hår

5 anmeldelser på andre språk

3,8 av 5 stjerner
5 stjerner
2 (33%)
4 stjerner
1 (16%)
3 stjerner
3 (50%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

6 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 5 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder