Officina Naturae Olipuri Ricinusolje, 110 ml

Styrker hår, vipper og bryn

kr 58 kr 65 -11%

(kr 527 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 110 ml

6 stk. igjen på lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For tørr og sprukken hud
  • Til blanding med andre oljer
  • Bløtgjørende
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med Officina Naturae Olipuri Jojobaolje, 110 ml

Officina Naturae Olipuri Ricinusolje, 110 ml kr 58 (kr 527 / l)
Officina Naturae Olipuri Jojobaolje, 110 ml kr 99 (kr 900 / l)
Totalpris: kr 157
Beskrivelse

Ricinusolje er den ultimate hemmeligheten for å styrke hår, vipper og øyenbryn. Samtidig er dens bløtgjørende egenskaper ideelle for å gjøre sprukne og tørre hudområder - f.eks. på hælene - mykere. Oljen brukes sjelden ren, men oftest blandes den med andre oljer.

Varenr.: XBO-ONA-OLIORIC100
Innhold: 110 ml
EAN: 8033148531220
Merke: Officina Naturae
Planteslag: Ricinus – Underværkstre
Konsistens/administrasjonsform: Olje
Produkttyper: Hudpleieoljer
Egenskaper: Vegan
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Flaske
Bestanddeler (INCI)

Ricinus Communis Oil

Om Olipuri-serien
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Officina Naturae di Carlini Silvia e Urbinati Pierluca srl, via Del Capriolo 3, 47923, Rimini, Italia, www.officinanaturae.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Officina Naturae Olipuri Ricinusolje

3 anmeldelser på andre språk

4,6 av 5 stjerner
5 stjerner
5 (62%)
4 stjerner
3 (37%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

8 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 3 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder