Officina Naturae Nærende og mykgjørende kroppskrem, 100 ml

Velværepleie for babyens hud!

kr 99 kr 110 -10%

(kr 990 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 100 ml

På lager fra og med 23. oktober

Hvorfor tar det lengre tid?

Hvorfor tar det lengre tid? Denne varen er ikke på lager for øyeblikket, men den kommer snart. Du kan bestille nå. Vi sender deg varen med én gang vi får den på lager. Lukk meldingen

Leveres før onsdag, 04. november

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Beskytter og fukter
  • Testet for nikkel og vegansk
  • I airless-dispenser

Kjøpes ofte sammen med Officina Naturae Ultra Gentle Body Wash, 250 ml

Officina Naturae Nærende og mykgjørende kroppskrem, 100 ml kr 99 (kr 990 / l)
Officina Naturae Ultra Gentle Body Wash, 250 ml kr 115 (kr 460 / l)
Totalpris: kr 214
Beskrivelse

Hva er vel bedre enn en behagelig massasje etter badet? Denne kroppskremen med økologisk kvitte gir fuktighet og beskytter huden, sikrer mykhet og virker beroligende.

Bruk:

  • Etter grundig rengjøring av huden, påfør en liten mengde krem på ønskede områder.
  • Massér forsiktig inn til den er fullstendig absorbert.

  • dermatologisk testet
  • vegansk
  • testet for nikkel
Varenr.: XBO-ONA-BIRCRCBA
Innhold: 100 ml
EAN: 8033148532890
Merke: Officina Naturae
Produkttyper: Kroppspleie, Baby- og barnepleie
Hudtype: Sensitiv hud
For hvem?: Baby
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Glyceryl Stearate Se, Glycerin, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Cetearylalcohol, Pyrus Cydonia (Quince) Fruit Extract[1], Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[1], Calendula Officinalis Flower Extract[1], Malva Sylvestris Leaf Extract[1], Xanthan Gum, Sodium Phytate, Parfum, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, Lactic Acid, Citric Acid, Ethylhexylglycerin, Limonene, Alcohol, Potassium Sorbate

  1. fra økologisk dyrking
Om Biricco-serien
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Officina Naturae di Carlini Silvia e Urbinati Pierluca srl, via Del Capriolo 3, 47923, Rimini, Italia, www.officinanaturae.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Officina Naturae Nærende og mykgjørende kroppskrem

5,0 av 5 stjerner
5 stjerner
1 (100%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

1 vurdering

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder