Østerr. Fjellurter Økologisk urtebad, 35 g

La deg skjemme bort!

kr 34 kr 38 -11%

(kr 971 / kg, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 35 g

3 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Pleieegenskaper
  • Med økologiske urter

Kjøpes ofte sammen med Bademeisterei Økologisk boblende badebombe, Rose & Bergamotte (50 g)

Østerr. Fjellurter Økologisk urtebad, 35 g kr 34 (kr 971 / kg)
Bademeisterei Økologisk boblende badebombe, Rose & Bergamotte (50 g) kr 39 (kr 780 / kg)
Totalpris: kr 73
Beskrivelse

Urtebadet er perfekt for å føle seg oppfrisket etter lange dager eller utfordrende situasjoner. De naturlige urtene og eteriske oljene har en forfriskende effekt.

Bruk:

  • For et fullt bad, legg en badepose i det varme vannet mens det renner.
  • Du kan også bruke posen som en massasjesvamp for ekstra omsorg.
  • Ikke egnet for konsum.
  • Rengjør badekaret etter bruk.
Varenr.: XPI-OEB-2264
Innhold: 35 g
EAN: 9002902022648
Merke: Østerr. Fjellurter
Produkttyper: Badeprodukter
Hudtype: For alle hudtyper
Bestanddeler (INCI)

Sodium Bicarbonate, Theobroma Cacao[1], Citric Acid, Zea Mays Starch[1], Olea Europaea (Olive) Oil[1], Parfum (Essential Oil)[1], Citral[2], Geraniol[2], Sea Salt, Lemon[1], Hay Flowers[1], Pine Needles[1], Marigold[1]

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. bestanddel fra naturlige eteriske oljer
Tilbehør
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Österreichische Bergkräutergenossenschaft eGen, Thierberg 1, 4192, Hirschbach, Austerrike, www.bergkraeuter.at

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Østerr. Fjellurter Økologisk urtebad

3,7 av 5 stjerner
5 stjerner
1 (33%)
4 stjerner
1 (33%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
1 (33%)
1 stjerne
0 (0%)

3 vurderinger

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder